Hopp til innhold

Eggeåsrennet

Eggeåsrennet er eit tradisjonsrikt skirenn som går i kuperte og gode løyper. Vi har fokus på idrettsglede og gode opplevingar for utøverane. Full premiering tim 14 år, Halv premiering tom 16. Øvrige 1/3 premiering. Priser: Barn 100,-, junior 115,- Senior 130,- blir fakturert i etterkant av rennet. Parkering kr. 50. Kiosksalg. Løyper: 1 km, 2km, 3 km, 5 km går i rundløype, 10 km er to runder a 5 km. Etteranmelding seinast 1 time før start, dersom det er ledige nummer.

  • Når: 25.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Eggeåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 25.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 25.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 25.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 25.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 25.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 25.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovi, Emil Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hålien, Mats Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svenson, Jonatan Sverre Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Syver Rolandsgard Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Harald Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Torjus Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fevang, Elias Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Ottar Rosenlund Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Prestrud, Brage Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenson, Alfred Gustav Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsbakken, Sander Klubb Etnedal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holden, Ådne Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bunde, Maia Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhagen, Angelica Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fevang, Emilie Klubb Etnedal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Synne Engen Klubb Rogne IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bunde, Ane Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Ragnhild Rolandsgard Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bunde, Anette Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Hege Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulven, Tormod Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan