Hopp til innhold

Brandburennet

Rennet går på Lygna skisenter, fristil med enkeltstart. Dette er det 5. rennet i totenbank cup. TD er Øyvind Gammelmo tlf: 416 65 187 Rennleder er Ole Kristian Borgli tlf: 46919757 olekrbor@gmail.com

  • Når: 10.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 115
Start 10.03.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 10.03.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 10.03.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 10.03.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 30 km fri Startkontingent 115
Start 10.03.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 10.03.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 10.03.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 10.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 10.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jåvoll Hagen, Ulrik Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Amund Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espen, Erik Sundfær Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Michael Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Isak Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espen, Anders Sundfær Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellum, Sander Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Martin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Haakon Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Daniel S Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvikstad, Pål Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsson, Leander Bergh Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Oscar Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Sondre Klubb Tingelstad IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen Skjaker, Oliver Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Melina Bjørnstad Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Edland, Kaia Norland Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Furunes, Mari Mørk Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Anna Aamelfot Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringstad, Engla Leenawat Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgli, Tomine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svastuen, Marthe Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Anna Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugstulen, Eline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hubred, Anna Jorunn Østen Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svastuen, Sarah Christine Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen Ringen, Carene Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerva, Cindy Elisabeth Øiamo Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Hannah Klubb Gran IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgli, Amalie Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Julie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gravås, Emilie Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Vilde Klubb Tingelstad IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Linneah N Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellum, Amalie Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjervum Enstrøm, Anna Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tendal, Frida Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsrud, Andrea Marit Klubb Gran IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan