Hopp til innhold

Lygnasæterrennet

Fristil, enkeltstart Rennet inngår i TotenbankCup.

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Busch-solberg, Christoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Huuse, Marius Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jåvoll Hagen, Ulrik Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Amund Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teslo, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østgård, Sivert Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braathen, Marius Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramstad, Jonatan Vesteraas Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellum, Sander Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Marius Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bostad, Viktor Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Erik Tømmerhoel Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bell Saxegaard, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Haakon Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvikstad, Pål Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellerud, Noah Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Mikkel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Busch-solberg, Tobias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Oscar Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndahl, Henrik Skundberg Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Kristoffer Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Håkon Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordheggen, Ole Petter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skovly, Didrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen Skjaker, Oliver Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Melina Bjørnstad Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakken, Ane Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Anna Aamelfot Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomter, Mali Moursund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgli, Tomine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Mathea Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Ingeborg Løkken Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svastuen, Marthe Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Anna Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole-Stenerud, Anna Klubb Tingelstad IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hubred, Anna Jorunn Østen Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svastuen, Sarah Christine Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen Ringen, Carene Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerva, Cindy Elisabeth Øiamo Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Silje Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Amalie Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Julie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sine Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok, Linneah N Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gammelmo, Tiril Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helle, Tinde Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellum, Amalie Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhren-Langbakke, Linnea Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjervum Enstrøm, Anna Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tendal, Frida Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Smestad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solhaug, Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Woldengen, Sigurd Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sveen, Håvard Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryen, Joakim Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan