Hopp til innhold

KM stafett Gålå

NB! Ny dato, søndag 10. april!

  • Når: 10.04.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.04.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 260
Start 10.04.2016 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 260

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanekre, Eskil Nyhus Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aronsveen, Endre Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aspeslåen, Jakob Klubb Tormod Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asskildt, Sivert Klubb Roterud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Baschong, Saskia Elita Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Baschong, Saskia Elita Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørge, Johan Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørge, Thomas Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brende, Kristian Nyhus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalheim, Magnus Rusten Klubb Søre Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dørum, Adrian Rogstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fougner, Thorstein Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallum, Trond Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammerdal, Espen Klubb Roterud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Heine Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jetlund, Eivind Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjørven, Sjur Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Sigurd Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krok, Åsmund Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyshaug, Håvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moshagen, Sigve Klubb Tormod Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Muriteigen, Lars Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nikkerud, Kristoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Plassen-Brandvol, Oliver Klubb Tormod Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudland, Sverre Haadem Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandburg, Arvid Klubb Roterud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sangnes, Oskar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skårn, Andreas Klubb Roterud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solbakken, Simon Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sommerstad, Petter Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syversen, Jonas Klubb Harestua IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tajet, Louis Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Voldhagen, Kristoffer Ring Klubb Roterud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wadahl, Sondre Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wien, Simen Monserud Klubb Harestua IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Audun Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aunmo-Husom, Eiliv Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egge, Ole Anders Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Laurits Stokkevåg Klubb Tormod Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, John Stokkevåg Klubb Tormod Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellstad, Lasse Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Arnfinn Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Sondre Klubb Søre Ål IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgåsen, Olav Klubb Søre Ål IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Letrud, Synne Klubb Tormod Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebråten, Sander Klubb Tormod Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Søre Ål IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ous, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringlund, Ole Anton Klubb Tormod Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvik, Erlend Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selbæk, Henrik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skattebo, Torstein Klubb Tormod Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spilsberg, Magnus Sønåsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stadsvoll, Iver Klubb Søre Ål IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sylte, Ole Johannes Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aronsveen, Kristian Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høiholt-Vågsnes, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molstadkroken, Sindre Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nystuen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjåk, Gudbrand Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thomsen, Oscar Klubb Svea Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Julie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellstad, Ane Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Marte Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holter, Marie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Malene Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller, Josefine Hansen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordvik, Mathea Klubb Svea Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Roterud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sylte, Ragnhild Klubb Tormod Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sylte, Åshild Klubb Tormod Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taraldsen, Anniken Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taraldsen, Marte Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Toft-Olsen, Mathea Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaglum, Anna Søberg Klubb Søre Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wistad, Victoria Klubb Tormod Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Live Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekken, Jenny Nyheim Klubb Søre Ål IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granseth, Signe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Gina Katrina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hilleren, Selma Stakston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kankerud, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nesje-Haugli, Eva Klubb Søre Ål IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjåk, Ingrid Klubb Søre Ål IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubberud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uhlen, Eline Turmo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øverlie, Kine Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Tora-Johanne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersstuen, Marita Klubb Tormod Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Erlien-Årva, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Synne Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggen, Kari Klubb Svea Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Mari Sanne Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordli, Vilma Jørgensen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Tuva Ringen Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Plassen-Brandvol, Amalie Klubb Tormod Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Regstad, Nora Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Sunniva Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettmoen, Line Klubb Tormod Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tajet, Luna Minea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Toft-Olsen, Milde Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Karsrud, Kristine Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nøvik, Mari Virik Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stakston, Sigrid Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sørumshaugen, Ingrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper

Menn junior - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Lars Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hattestad, Erik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jakobsen, Knut Einar Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Loen, Torjus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ringstad, Marius Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skyttermoen, Christian Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sommer, Jens Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Storvik, Tobias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
nif-epi04, 04
NTB scanpix