Hopp til innhold

Lygnasæterrennet 2016

Alle klasser, Klassisk

  • Når: 10.01.2016
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lygna Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

FH Menn senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øfstaas, Martin Flo Klubb Nittedal IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Even Nordli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granaasen-Bjørge, Sebastian Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klophus, Åsmund Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Jakob Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Leander Olerud Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molstadkroken, Sindre Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smestad-Morch, Markus Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomsen, Oscar Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østdahl, Sondre Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engely-Løvlien, Eskil Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Iver Nordli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegglund, Even Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Mats Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellum, Sander Bredesen Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jenserud, Lasse Martinsen Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjørven, Sjur Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Velo, Filip Myhre Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woldengen, Marius Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ånestad, Elias Øverby Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erlandsen, Edvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gisleberg, Vegard Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Heine Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Messel, Kevin André Sandli Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nikkerud, Kristoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Petter Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steina, Sondre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bulling, Vetle Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egge, Ole Anders Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klophus, Syver Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Ensrud Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monsen, Jonas Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valle, Sondre Røyne Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentzen, Oskar Jæger Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauchald, Lars Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gisleberg, Oskar Kristian Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spilsberg, Magnus Sønåsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steina, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Velo, Emil Myhre Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Eirik Paulsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ånestad, Theodor Øverby Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkan, Stian Melteig Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brynestad, Lars Ranheim Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langedal, Sivert Løvseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Even Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røsand, Ask Brandsnes Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sethne, Simen Matias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woldengen, Sigurd Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Robert Melby Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Mathias Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgnes, Ivar Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løkken, Vinjar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olafsson, Arnar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosendal, Sander Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Oscar Andreas Langford Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skiaker, Emil Øhre Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wuttudal, Kristian Marius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kornfeld, Theodor Hornbæk Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Håvard Løkken Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesheim-Hauge, Filip Lie Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sibbern, Birk Østenrød Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skarstad, Tobias Helgerud Klubb Midtre Brandbu UIL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ørbæk, Pål Andre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dale, Magnus Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Odin Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Julie Thorstensen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvbrøtte, Camilla Hagen Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætra, Mina Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerken, Frida Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bulling, Vilde Klubb Gran IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molden, Ingeborg Klubb Gran IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eian, Rebecca Borgheim Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoff, Tora Margrethe Gamkinn Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holter, Marie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Nora Kvam Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østbu, Christel Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Una Bekkelund Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holter, Kari Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Hanna Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognstad, Astrid Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinset, HeddaSofie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegglund, Ida Klubb Gran IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsrud, Hannah Klubb Gran IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molden, Ingrid Klubb Gran IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilleren, Selma Stakston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langerud, Nora Tveit Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Eva Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Melina Bjørnstad Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granaasen-Bjørge, Amalie Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gule, Ella Andersdatter Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsberg, Linnea Therese Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østdahl, Mari Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgli, Tomine Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eng, Amalie Thorstensen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Mathea Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Ingeborg Løkken Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Lin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skarstad, Elina Helgerud Klubb Midtre Brandbu UIL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woldengen, Anna Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerdingen, Sigurd Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glienke, Hermann Johannes Klubb Krødsherad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jemtland, Ola Murud Klubb Krødsherad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix