Hopp til innhold

Trabelirennet

Tradisjonelt Trabelirenn, dvs. fellesstart 8-10 år (fristil) og duatlon f.o.m. 11 år. Rennet inngår i GD Cup (11-14 år) og Gålå Cup (15-16 år).

  • Når: 20.03.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Trabelia
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2016

Annen informasjon

  • Adresse: Kjetil S. Hagen 2630 RINGEBU
  • Telefon: 48992943
  • E-post: kjetihag@bbnett.no
  • Kontonummer: 20951988945
  • Hjemmeside: http://www.rfski.no
  • Rennleder: Per Morten Nyeng
  • TD: Vidar Lillebråten

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.03.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.03.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.03.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse G 11 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse G 12 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse G 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse G 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse J 11 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse J 12 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse J 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse J 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0
Start 20.03.2016 Klasse M 17 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0
Start 20.03.2016 Klasse M 18 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0
Start 20.03.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0
Start 20.03.2016 Klasse Menn senior Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0
Start 20.03.2016 Klasse Menn senior Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri felles
Navn Oppegaard, Mathias Høgenes Klubb Oslostudentenes IK Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri felles

G 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles

G 11 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Johan Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Bjørge, Thomas Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Braastad, Iver Thulien Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Brende, Kristian Nyhus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Fougner, Thorstein Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Kristiansen, Sigurd Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Krok, Åsmund Klubb Kvam IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Linn, Eirik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Muriteigen, Lars Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Owren, Petter Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Øyen, Marius Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit

G 12 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsveen, Endre Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Aspeslåen, Jakob Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Brenne, Noah Fredagsvik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Christiansen, Rasmus Opdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Harerusten, Semon Klubb Heidal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Lyshaug, Håvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Plassen-Brandvol, Oliver Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Storhagen, Syver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Wedum, Christian Funderud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit

G 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Aunmo-Husom, Eiliv Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Jensen, Sander Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Lillebråten, Sander Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Nustad, Anton Martinus Haugen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sandvik, Erlend Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit

G 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Audun Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Fjeld, Ivar Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Fjellstad, Lasse Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Kvamme, Thor Herman Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Synstnes, Marius Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Wollebek, Even Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit

G 15 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Brekkum, Mattias Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Haugen, Anders Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km pursuit

G 16 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km pursuit

G 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grini, Ole Magnus Falkenberg Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ånsløkken, Sigurd Nystuen Klubb Sør-Fron IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles

G 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Aronsveen, Kristian Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Aspeslåen, Helmer Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Høiholt-Vågsnes, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lillebråten, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Roos, Sander Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Haug, Synne Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Plassen-Brandvol, Amalie Klubb Tormod Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles

J 11 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Forberg, Inga Byre Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Randsted, Elise Sofie Meiningen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Toft-Olsen, Mathea Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Vaglum, Anna Søberg Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Wistad, Victoria Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse pursuit
Navn Øverlie, Linnea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse pursuit

J 12 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Fjellstad, Ane Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Sætre IF Graabein Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Haug, Marte Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Heringstad, Kjersti Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Lie, Malene Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Lundgård, Benitha Asskildt Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Møller, Josefine Hansen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse pursuit
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 12 år Øvelse pursuit

J 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Bakken, Live Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Hagen, Gina Katrina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Kure, Christine Klubb Ås IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Moen, Dina Klubb Lom IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse pursuit
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 13 år Øvelse pursuit

J 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Høgås, Julie Eriksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse pursuit
Navn Øverlie, Kine Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse pursuit

J 15 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Granseth, Signe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Hilleren, Selma Stakston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km pursuit

J 16 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Nesje-Haugli, Eva Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km pursuit

J 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Solberg, Kristina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles

J 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Dokken-Høgholen, Erle Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nesje-Haugli, Lin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Slettmoen, Line Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Toft-Olsen, Milde Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles

K 17 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km pursuit

K 18 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Nøvik, Mari Virik Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km pursuit

K 19/20 år - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Karsrud, Kristine Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km pursuit
Navn Sørumshaugen, Ingrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km pursuit
nif-epi04, 04