Hopp til innhold

Madshusrennet 2016

Klassisk teknikk Rennet inngår i Totenbank Cup. Madshus Sprinten 2016 inngår i Madshus Skifestival som i en årrekke har blitt gjennomført i Gjøvikområdet. Rennet vil foregå på Biri Idrettpark, samme stadion som Madhushussprinten 2016 WWW.MADSHUSRENNET.NO

  • Når: 14.02.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: BIRI
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2016 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2016 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jevne, Nora Thelma Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Henrik Onsrud Klubb Redalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molstadkroken, Sindre Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smestad-Morch, Markus Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sogstad, Tage Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomsen, Oscar Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjørven, Sjur Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sangnes, Oskar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syversen, Jonas Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Martin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørge, Mathias Fuglerud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Framnes, Tor Halvard Klubb Redalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallum, Trond Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Bjorn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Heine Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jansen, Jo Henrik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Messel, Kevin André Sandli Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midthun, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nikkerud, Kristoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sangnæs, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Petter Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steina, Sondre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engh, Jesper Østvold Klubb Redalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gladhaug, Iver Klubb Redalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klophus, Syver Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Jonas Vollen Klubb Redalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallin, Lars Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brobakken, André Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Haydn Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Erik Tømmerhoel Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sogstad, Sune Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spilsberg, Magnus Sønåsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steina, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandbakken, Iver Granberg Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgnes, Ivar Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løkken, Vinjar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosendal, Sander Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Sven Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smestad-Morch, Sindre Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundrud, Emil Klubb Redalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Redalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Odin Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Sebastian Vangen Klubb Biri IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorstensen, Birgitte Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Emma Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holte-Karlsen, Marthine Klubb Reinsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brobakken, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugli, Berit Gina Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoff, Tora Margrethe Gamkinn Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Mathilde Klubb Nordre Land IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sogstad, Live Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Kristine Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterås, Marie Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kankerud, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meli, Oline Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoem, Sigrid Straumsheim Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Ane Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gule, Ella Andersdatter Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Agnes Kristine Onsrud Klubb Redalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brostuen, Synne Klubb Biri IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Lin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandbakke, Ane Klubb Redalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jevne, Nora Thelma Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Linda Jeanette Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solbakken, Martin Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jansson, Sander Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nelson, Arvid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01