Hopp til innhold

Folleburennet 2016

Folleburennet 2016 arrangeres på tradisjonelt vis. Rennet avvikles også i år i fristil, og har klasser fra 8 år til senior. Rennet inngår i GD Cup Start og resultatlister finnes på EQ Timing se også link under. Startliste finner dere her: https://live.eqtiming.no/24089#Contestants Resultater kan følges her: https://live.eqtiming.no/24089

  • Når: 06.03.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Austlid fjellstue, Skeikampen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 06.03.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 06.03.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 06.03.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2016 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 06.03.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaheim, Emil Klubb Lesjaskog IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aaheim, Oliver Klubb Lesjaskog IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molenaar, Kristoffer Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thallaug, Sjur Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Johan Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørge, Thomas Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fougner, Thorstein Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Sigurd Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kræka, Stian Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linn, Eirik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Muriteigen, Lars Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Owren, Petter Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Sondre Kleiven Klubb Gausdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaheim, Herman Klubb Lesjaskog IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsveen, Endre Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspeslåen, Jakob Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenne, Noah Fredagsvik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Rasmus Opdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Faksvåg, Jørgen Korsen Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harerusten, Semon Klubb Heidal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molenaar, Kasper Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Plassen-Brandvol, Oliver Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storhagen, Syver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Christian Funderud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aunmo-Husom, Eiliv Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrudlien, Trond Klubb Vestringen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Sander Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landgraf, Niklas Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nustad, Anton Martinus Haugen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nørstegård, Syver Brøste Klubb Lesjaskog IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvik, Erlend Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schonhowd, Fredrik Sveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Audun Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Albrigtsen, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Ivar Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellstad, Lasse Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Thor Herman Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Vemund Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Synstnes, Marius Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Anders Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Slyngstadli, Vebjørn Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thallaug, Eskil Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsveen, Kristian Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiholt-Vågsnes, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kindlistuen, Simen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kyseth, Vegard Olkinuora Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lederer Taklo, Lauritz Mathias Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Madslien, Ivar Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Molenaar, Emil Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjåk, Gudbrand Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Odin Kleiven Klubb Gausdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Marita Klubb Tormod Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Julie Thorstensen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Synne Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelmseth, Andrea Englund Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Plassen-Brandvol, Amalie Klubb Tormod Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slyngstadli, Marianne Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Forberg, Inga Byre Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toft-Olsen, Mathea Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaglum, Anna Søberg Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wistad, Victoria Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Eline Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellstad, Ane Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Marte Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heringstad, Kjersti Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Malene Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Linderud, Johanne Haugen Klubb Dombås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Josefine Hansen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsholt, Eira Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taraldsen, Anniken Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taraldsen, Marte Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Live Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Gina Katrina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Dina Klubb Lom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulheim, Silje Marie Frich Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekken, Jenny Nyheim Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgås, Julie Eriksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nustad, Marion Halvorsen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjåk, Ingrid Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Jenny Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelmseth, Hannah Englund Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Kristina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulheim, Martine Alexandra Frich Klubb Dombås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Amalie Thorstensen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Mari Sanne Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næstad, Johanna Elisabeth Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Tuva Ringen Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Toft-Olsen, Milde Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Oda Lund Klubb Lom IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Guro Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marion Nystuen Klubb Heidal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gleditsch, Marte Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sommer, Jens Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Morten V. Eriksen