Hopp til innhold

Heidalsskogrennet

Inngår i GD Cup

  • Når: 30.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Heidalsskogen Skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kirkestuen, Marius Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Lars Martin Klubb Lesja IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Johan Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørge, Thomas Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalheim, Magnus Rusten Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fougner, Thorstein Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, David Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Sigurd Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krok, Åsmund Klubb Kvam IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kronborg, Jesper Mageli Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linn, Eirik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Muriteigen, Lars Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Owren, Petter Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Simon Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vognild, Erlend Klubb Lesjaskog IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wadahl, Sondre Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Amund Klubb Vågå IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aronsveen, Endre Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspeslåen, Jakob Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Rasmus Opdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harerusten, Semon Klubb Heidal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Max Wieland G Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyshaug, Håvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madslien, Ole Gunnar Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moldal, Jon Magne Klubb Heidal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Plassen-Brandvol, Oliver Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudland, Sverre Haadem Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wassrud, Even Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Christian Funderud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebråten, Sander Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbæk, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Audun Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ivar Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellstad, Lasse Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holen, Torjus Klubb Vågå IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Thor Herman Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Vemund Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Synstnes, Marius Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestad, Kristian Klubb Vågå IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkum, Mattias Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Anders Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsveen, Kristian Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aspeslåen, Helmer Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høiholt-Vågsnes, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillebråten, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marstein, Mikkel Engelbert Øfeldt Klubb Lom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Sivert Klubb Sjårdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Synne Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutrud, Emilie Klubb Heidal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Plassen-Brandvol, Amalie Klubb Tormod Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudland, Louise Haadem Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Idun Klubb Vågå IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Øyvor Klubb Vågå IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogum, Anna Klubb Heidal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveen, Mia Klubb Sjårdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toft-Olsen, Mathea Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaglum, Anna Søberg Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wistad, Victoria Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Eline Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellstad, Ane Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Marte Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heringstad, Kjersti Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkestuen, Betina Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Malene Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Josefine Hansen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torbjørnsen, Ane Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Live Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Gina Katrina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Dina Klubb Lom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandviken, Rønnaug Klubb Lom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Mari Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverlie, Kine Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holen, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Kristina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vognild, Guro Klubb Lesjaskog IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Thea Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Synne Klubb Vågå IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haanshus, Selma Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettmoen, Line Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toft-Olsen, Milde Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wassrud, Eline Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleiven, Ingrid Klubb Lalm IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukåen, Torger Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Morten V. Eriksen