Hopp til innhold

MadshusSprinten 2016

Madshussprinten 2016 inngår i Madshus Skifestival som i en årrekke har blitt gjennomført i Gjøvikområdet. Biri IL SKI har over 10 års erfaring med gjennomføringen av Madshussprinten. Rennet vil gå for alle barn i alderen 08 år til og med 16 år, slik som tidligere år i klassisk stilart.

  • Når: 13.02.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Biri
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosnes-Paulsen, Elias Nathaniel Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansson, Niklas Sollien Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jøranli, Sindre Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjendseth, Sondre Klubb Biri IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koll, Kristoffer Eriksson Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Jakob Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olafsson, Elvar Björn Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sogstad, Tage Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Voldheim, Petter Finstuen Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østgård, Birk Klubb Bagn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Baksjøberg-Russ, Jørgen Klubb Biri IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegglund, Even Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Mats Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linn, Eirik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Muriteigen, Lars Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sangnes, Oskar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbakken, Simon Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tingvold, Markus Andreassen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulven, Johan Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestrheim, Olve Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øistad, Knut Georg Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Martin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørge, Mathias Fuglerud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Framnes, Tor Halvard Klubb Redalen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasle, Sondre Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Heine Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jansen, Jo Henrik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvaal, Herman Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Messel, Kevin André Sandli Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sangnæs, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandlie, Harald Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Baksjøberg-Russ, Henrik Klubb Biri IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sakshaug, Gaute Kvernsveen Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandhaug, Marius Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulven, Einar Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valle, Sondre Røyne Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallin, Lars Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk

G 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bostad, Viktor Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobakken, Vegard Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobakken, André Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sogstad, Sune Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Jon Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerhus, Henrik Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk

G 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langedal, Sivert Løvseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandbakken, Iver Granberg Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk

G 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkken, Vinjar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olafsson, Arnar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Samuel Heimly Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sangnæs, Fredrik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Framnes, Henrik Kristiansen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skundberg, Håvard Flåten Klubb Biri IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Redalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Faraas-Bjerke, Leander Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høiholt-Vågsnes, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kindlistuen, Simen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkken, Isak Klubb Biri IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Sebastian Vangen Klubb Biri IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagali, Andrine Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætra, Mina Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baschong, Saskia Elita Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerken, Frida Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Reinsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm, Emma Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holte-Karlsen, Marthine Klubb Reinsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobakken, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sogstad, Live Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætra, Thea Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Marte Søreng Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kankerud, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roland, Kristina Marie Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Uhlen, Eline Turmo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Voldengen, Rikke Skundberg Klubb Biri IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk

J 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flaa, Karen Klubb Biri IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegglund, Ida Klubb Gran IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nustad, Marion Halvorsen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk

J 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granseth, Signe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndalen, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk

J 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulven, Marthe Marie Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobakken, Ane Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Mari Klubb Næroset IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandbakke, Ane Klubb Redalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Amdahl, Therese Klubb Biri IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brostuen, Synne Klubb Biri IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekern, Vilde Klubb Biri IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haanshus, Selma Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottosen, Thea Klubb Biri IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Winther, Wally Aleksandra Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix