Hopp til innhold

Rudsbygdrennet

Kretsrenn for gutter og jenter 8-16 år i klassisk stil. Tradisjonelt Rudsbygdrenn.

  • Når: 27.02.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Rudsbygd
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.02.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.02.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.02.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.02.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Linus Hellum Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsen, Amund Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandmo, Benjamin Klubb Faaberg Allianseidrettslag - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slåen, Sondre Solberg Klubb Rudsbygd IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvreberg, Johannes Klubb Rudsbygd IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Johan Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørge, Thomas Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kræka, Stian Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linn, Eirik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Muriteigen, Lars Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Henrik Opheim Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandheim, Magnus Klubb Rudsbygd IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsveen, Endre Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullikstad, Sivert Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbæk, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkelund, Jørgen Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Tobias Hellum Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Marius Klubb Stokke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slyngstadli, Vebjørn Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandheim, Oliver Klubb Rudsbygd IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveinsson, Thorarinn Bjarki Klubb Rudsbygd IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wefling, Halvard Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsveen, Kristian Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holje, Mathias Klubb Rudsbygd IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lederer Taklo, Lauritz Mathias Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nergården, Vemund Bakke Klubb Vestringen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmseth, Andrea Englund Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slyngstadli, Marianne Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slåen, Sara Solberg Klubb Rudsbygd IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baschong, Saskia Elita Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerken, Frida Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toft-Olsen, Mathea Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgheim, Hedda Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Malene Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveinsdottir, Kristin Sif Klubb Rudsbygd IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Malin Klubb Rudsbygd IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holje, Maria Klubb Rudsbygd IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kopperud, Thea Klubb Rudsbygd IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Emma Hellum Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bleken, Mari Bjerke Klubb Rudsbygd IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmseth, Hannah Englund Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Tora Kristine Klubb Rudsbygd IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Henriette Klubb Rudsbygd IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holen, Ella Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håvardslien, Ingrid Klubb Rudsbygd IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Mari Sanne Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Ringen Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toft-Olsen, Milde Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Turvoll, Petra Utaker Klubb Rudsbygd IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Lovisa Klubb Rudsbygd IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvreberg, Synne Klubb Rudsbygd IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02