Hopp til innhold

Gålå, avslutning alle cuper

NB! Ny dato, lørdag 9. april! Klubbene bak Gålå Idrettsanlegg (Sør-Fron IL, ski og friidrettsgruppe, Harpefoss IL, ruste IL, Vinstra IL og Tormod Skilag) arrangerer avslutningshelg for Oppland Skikrets sine cuper vinteren 2015/2016, med finalerenn for alle cupene fra 11 til 16 år (GD-cup, Totenbankcup og Gålå cup) Premieutdeling og sosialt opplegg lørdag ettermiddag / kveld. KM i stafett søndag. Klassisk stil, fellesstart alle klasser.

  • Når: 09.04.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.04.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 09.04.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 09.04.2016 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.04.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.04.2016 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 09.04.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 09.04.2016 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.04.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.04.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.04.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.04.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 09.04.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.04.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.04.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Molstadkroken, Sindre Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Thomsen, Oscar Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Voldhagen, Johannes Ring Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Johan Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørge, Thomas Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brende, Kristian Nyhus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dørum, Adrian Rogstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fougner, Thorstein Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holmen, David Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holmen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jetlund, Eivind Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kjørven, Sjur Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Sigurd Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Krok, Åsmund Klubb Kvam IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Linn, Eirik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Muriteigen, Lars Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Owren, Petter Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sangnes, Oskar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Syversen, Jonas Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wadahl, Sondre Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øyen, Marius Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aronsveen, Endre Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aspeslåen, Jakob Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Asskildt, Sivert Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørge, Mathias Fuglerud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brenne, Noah Fredagsvik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Christiansen, Rasmus Opdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Granheim, Sivert Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hallum, Trond Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hammerdal, Espen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Harerusten, Semon Klubb Heidal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hoel, Heine Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lyshaug, Håvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Madslien, Ole Gunnar Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Midthun, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nikkerud, Kristoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Plassen-Brandvol, Oliver Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sangnæs, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sommerstad, Petter Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Storhagen, Syver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Voldhagen, Kristoffer Ring Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wedum, Christian Funderud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aunmo-Husom, Eiliv Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Egge, Ole Anders Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Sander Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lillebråten, Sander Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandvik, Erlend Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Selbæk, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Audun Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjeld, Ivar Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjellstad, Lasse Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvamme, Thor Herman Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Moe, Vemund Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Spilsberg, Magnus Sønåsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Synstnes, Marius Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brekkum, Mattias Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høgåsen, Olav Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Langedal, Sivert Løvseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olafsson, Arnar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ous, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rosendal, Sander Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stadsvoll, Iver Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsveen, Kristian Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Aspeslåen, Helmer Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Brende, Simen Nyhus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Brenden, Sindre Kristian Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Høiholt-Vågsnes, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lillebråten, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Flugsrud, Erle Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Haug, Synne Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Nordli, Vilma Jørgensen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Plassen-Brandvol, Amalie Klubb Tormod Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Ryen, Idun Klubb Vågå IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Forberg, Inga Byre Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Toft-Olsen, Mathea Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vaglum, Anna Søberg Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wistad, Victoria Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fjellstad, Ane Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haug, Marte Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Heringstad, Kjersti Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hoff, Tora Margrethe Gamkinn Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lie, Malene Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Anniken Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Marte Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Meli, Oline Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steinset, HeddaSofie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heggen, Anna Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høgås, Julie Eriksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverlie, Kine Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Granseth, Signe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Solberg, Kristina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Øien, Thea Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Øyen, Mina Klubb Lom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Erlien-Årva, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Nesje-Haugli, Lin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Nordeng, Mari Sanne Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Pedersen, Tuva Ringen Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Toft-Olsen, Milde Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Wassrud, Eline Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix