Hopp til innhold

STEIL-sprinten

Landsrenn i klassisk stil i Skåbu. Inngår i GD-cup

  • Når: 24.01.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Lysløypa i Skåbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2016

Annen informasjon

  • Adresse: Odd Rune Brendløkken 2643 SKÅBU
  • Telefon: 95447040
  • E-post: rbrendl@online.no
  • Kontonummer: 20951983668
  • Hjemmeside: http://www.steil.no
  • Rennleder: Odd Rune Brendløkken
  • TD: Svein Morten Laingen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaheim, Emil Klubb Lesjaskog IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aaheim, Oliver Klubb Lesjaskog IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Thomas Sandum Klubb Sel IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Ola Klubb Dombås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skotte, Stian Klubb Lesjaskog IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanekre, Eskil Nyhus Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørge, Johan Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørge, Thomas Sørensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brende, Kristian Nyhus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fougner, Thorstein Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jetlund, Eivind Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Sigurd Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krok, Åsmund Klubb Kvam IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linn, Eirik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Muriteigen, Lars Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Owren, Petter Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vognild, Erlend Klubb Lesjaskog IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wadahl, Sondre Kraggerud Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Marius Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaheim, Herman Klubb Lesjaskog IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen-Gott, Amund Klubb Vågå IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aronsveen, Endre Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspeslåen, Jakob Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenne, Noah Fredagsvik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Rasmus Opdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Faksvåg, Jørgen Korsen Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harerusten, Semon Klubb Heidal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyshaug, Håvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudland, Sverre Haadem Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skotte, Gaute Klubb Lesjaskog IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storhagen, Syver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Christian Funderud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aunmo-Husom, Eiliv Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebråten, Sander Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nørstegård, Syver Brøste Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvik, Erlend Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbæk, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Audun Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Albrigtsen, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ivar Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellstad, Lasse Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holen, Torjus Klubb Vågå IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Thor Herman Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Vemund Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Synstnes, Marius Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekkum, Mattias Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Anders Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgåsen, Olav Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sethne, Simen Matias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbuløkken, Johan Brandstad Klubb Harpefoss IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsplass, Vebjørn Klubb Lesjaskog IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaterland, Kåre Magnus Risdal Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsveen, Kristian Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aspeslåen, Helmer Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenden, Sindre Kristian Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillebråten, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Synne Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudland, Louise Haadem Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baschong, Saskia Elita Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Øyvor Klubb Vågå IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsplass, Live Klubb Lesjaskog IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toft-Olsen, Mathea Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaglum, Anna Søberg Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wistad, Victoria Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellstad, Ane Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Marte Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heringstad, Kjersti Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Malene Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundgård, Benitha Asskildt Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Josefine Hansen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Plassen-Brandvol, Oliver Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinslien, Eline Berg Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svelle, Åshild Haadem Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylte, Ragnhild Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylte, Åshild Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taraldsen, Anniken Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taraldsen, Marte Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torbjørnsen, Ane Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Live Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Mari Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Gina Katrina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Dina Klubb Lom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Uhlen, Eline Turmo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulheim, Silje Marie Frich Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Mari Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgås, Julie Eriksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundgård, Agnethe Asskildt Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nustad, Marion Halvorsen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjåk, Ingrid Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverlie, Kine Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Hanne Knotten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilleren, Selma Stakston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulheim, Martine Alexandra Frich Klubb Dombås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vognild, Guro Klubb Lesjaskog IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, Mina Klubb Lom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Faksvåg, Anna Korsen Klubb Dombås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haanshus, Selma Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettmoen, Line Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinslien, Silje Berg Klubb Vestringen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toft-Olsen, Milde Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torbjørnsen, Ida Klubb Vestringen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wassrud, Eline Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jevne, Nora Thelma Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøvik, Mari Virik Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jansson, Markus Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkestuen, Vebjørn Hallberg Klubb Brøttum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukåen, Torger Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jansson, Sander Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staum, Erik Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongsli, Axel Petter Klubb Tormod Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krohg, Are Koren Klubb Kvam IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix