Hopp til innhold

Øyersprinten - AVLYST!

Lørdagens renn må avlyses pga. kulde. Det jobbes med å finne en ny dato for rennet, som inngår i årets GD Cup.

  • Når: 09.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hafjell skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaheim, Emil Klubb Lesjaskog IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Aaheim, Oliver Klubb Lesjaskog IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Andrigiannakis, Michail Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Ola Klubb Dombås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grothe, Iver Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkestuen, Marius Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Klippen, Tobias Wedege Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Løkken, Even Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Lars Martin Klubb Lesja IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjåk, Johan Elia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skotte, Stian Klubb Lesjaskog IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thallaug, Sjur Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Voldhagen, Johannes Ring Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fougner, Thorstein Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Sivert Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kræka, Stian Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Linn, Eirik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Owren, Petter Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røros, Magnus Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vognild, Erlend Klubb Lesjaskog IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øyen, Marius Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaheim, Herman Klubb Lesjaskog IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aronsveen, Endre Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aspeslåen, Jakob Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brenne, Noah Fredagsvik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Rasmus Opdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Faksvåg, Jørgen Korsen Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hammerdal, Espen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Harerusten, Semon Klubb Heidal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ljøkjel, Ivar Kommedal Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Hans Oskar Klubb Lesja IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rudland, Sverre Haadem Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Knut Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skotte, Gaute Klubb Lesjaskog IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storhagen, Syver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Voldhagen, Kristoffer Ring Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aunmo-Husom, Eiliv Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grimerud, Andreas Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gullikstad, Sivert Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Sander Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Sebastian Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nustad, Anton Martinus Haugen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nørstegård, Syver Brøste Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Opstad, Sindre Jarstadmarken Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Erlend Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Selbæk, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wefling, Åsmund Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Audun Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Albrigtsen, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Ivar Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellstad, Lasse Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Thor Herman Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Vemund Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Synstnes, Marius Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgåsen, Olav Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ludvig Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Thallaug, Eskil Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsveen, Kristian Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Aspeslåen, Helmer Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holten, Eivind Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lederer Taklo, Lauritz Mathias Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Prestmo, Martin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Prestrud, Trym Sørum Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skjåk, Gudbrand Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sveinhaug-Arnestad, Herman Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Synne Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Regstad, Nora Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rudland, Louise Haadem Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Amalie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skotte, Andrea Klubb Lesjaskog IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsplass, Live Klubb Lesjaskog IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vaglum, Anna Søberg Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øverlie, Linnea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellstad, Ane Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Marte Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Heringstad, Kjersti Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkestuen, Betina Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Malene Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundgård, Benitha Asskildt Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steinslien, Eline Berg Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sveine, Nina Klubb Lom IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Anniken Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Marte Hjeltnes Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torbjørnsen, Ane Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnekleiv, Runi Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Live Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Mari Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Gina Katrina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Dina Klubb Lom IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Uhlen, Eline Turmo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ulheim, Silje Marie Frich Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høgås, Julie Eriksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lundgård, Agnethe Asskildt Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nustad, Marion Halvorsen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjåk, Ingrid Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjåvik, Maren Andersen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øverlie, Kine Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Hanne Knotten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finborud, Andrea Bryhn Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grothe, Mari Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Holen, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ulheim, Martine Alexandra Frich Klubb Dombås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vognild, Guro Klubb Lesjaskog IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haanshus, Selma Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hammerdal, Emilie Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Mari Sanne Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tuva Ringen Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Elises Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Røros, Hedda Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Steinslien, Silje Berg Klubb Vestringen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsteli, Ida Larsen Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Torbjørnsen, Ida Klubb Vestringen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix