Hopp til innhold

KM langrenn Oppland

Rennkomiteen for KM distanse har nå besluttet å flytte arrangementet til Beitostølen da vær-prognosene tilsier at det er mer sannsynlig å få gjennomført arrangementet der. Det blir tatt en ny vurdering med tanke på værprognoser torsdag kveld. Vi legger opp til å bruke tilnærmet samme løyper som på Nyttårsrennet. Starttidspunktet er begge dager endret til kl. 1130. PÅMELDINGA STÅR ÅPEN FREM TIL KL 17 I DAG, ONS 13.1. DA STENGES DEN.

  • Når: 16.1 - 17.01.2016
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0
Start 16.01.2016 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.01.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 16.01.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.01.2016 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0
Start 16.01.2016 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.01.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2016 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.01.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.01.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 17.01.2016 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 16.01.2016 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.01.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

FH Menn senior stående - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri felles

FH Menn senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Kristian Bakken Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koll, Kristoffer Eriksson Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olafsson, Elvar Björn Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomsen, Oscar Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østgård, Birk Klubb Bagn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fougner, Thorstein Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjørven, Sjur Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linn, Eirik Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyseng, Marius Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathias Fuglerud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madslien, Ole Gunnar Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sangnæs, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjel, Teodor Kvisgaard Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aunmo-Husom, Eiliv Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nyhus, Fredrik Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandvik, Erlend Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svensson, Even Nilsen Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aunmo-Husom, Eiliv Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Øyvind Tallhaug Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongsli, Kristian Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svensson, Even Nilsen Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evertsen, Birk Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjeld, Ivar Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjellstad, Lasse Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Moe, Vemund Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Spilsberg, Magnus Sønåsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Synstnes, Marius Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evertsen, Birk Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ivar Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellstad, Lasse Bakken Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Vemund Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spilsberg, Magnus Sønåsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Jon Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Synstnes, Marius Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Markus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Langedal, Sivert Løvseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sethne, Simen Matias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vaet, Vemund Jacobsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiseth, Brage Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langedal, Sivert Løvseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sethne, Simen Matias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandbakken, Iver Granberg Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugnes, Mathias Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høgnes, Ivar Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løkken, Vinjar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olafsson, Arnar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønning, Samuel Heimly Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Öhman, Martin Fredrik Elias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugnes, Mathias Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høgnes, Ivar Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Løkken, Vinjar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olafsson, Arnar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rosendal, Sander Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønning, Samuel Heimly Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skiaker, Emil Øhre Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Öhman, Martin Fredrik Elias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Bertheus Rosenlund Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høiholt-Vågsnes, Torstein Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Andreas Bakkene Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østgård, Sivert Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensrud, Elida Rustøe Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svensson, Maria Nilsen Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbøen, Hedda Kvame Klubb Bagn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østby, Linn Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Vilde Marie Thon Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Linn Therese Fuying Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Sunniva Bakkene Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koll, Julia Eriksson Klubb Torpa Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakken, Live Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Gina Katrina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høgnes, Oda Hermundstad Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kankerud, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Meli, Oline Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Uhlen, Eline Turmo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Live Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Gina Katrina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kankerud, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meli, Oline Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Uhlen, Eline Turmo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heggen, Anna Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lundgård, Agnethe Asskildt Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammari, Eline Dyrseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegglund, Ida Klubb Gran IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundgård, Agnethe Asskildt Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granseth, Signe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøndalen, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hilleren, Selma Stakston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granseth, Signe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilleren, Selma Stakston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Anne Marte Klubb Nordre Land IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Kristine Bekken Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Kristine Bekken Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døvre, Christine Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbøen, Nora Kvame Klubb Bagn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertelrud, Hanne Lybekk Klubb Begna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Mathea Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Oda Lund Klubb Lom IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berger, Guro Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sveen, Marion Nystuen Klubb Heidal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tvenge, Malin Klubb Skrautvål IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Oda Lund Klubb Lom IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Guro Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marion Nystuen Klubb Heidal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martinsen, Karoline Strømmen Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nøvik, Mari Virik Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Karoline Strømmen Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nøvik, Mari Virik Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snuggerud, Sigrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Inger Klubb Skrautvål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bråten, Marte Håkenstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Buraas, Marte Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karsrud, Kristine Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørumshaugen, Ingrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thomte, Tina Andrea Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Etnedal Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Inger Klubb Skrautvål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Buraas, Marte Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Etnedal Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mikkelsen, Henriette Heitmann Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Måbø, Pia Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Torgersen, Kristine Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måbø, Pia Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Hege Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Even Skjaker Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brenna, Vidar Klubb Skrautvål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ramsberg, Kristoffer Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Schiøtz, Henrik Oppen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sæbu, Vegard Klubb Skrautvål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thon, Sander Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Vidar Klubb Skrautvål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjorstad, Asmund Kongsli Klubb Harpefoss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramsberg, Kristoffer Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæbu, Vegard Klubb Skrautvål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thon, Sander Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husom, Amund Kirkebøen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Syverud, Mats Christian Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Evensen, Anton Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hattestad, Erik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Husom, Amund Kirkebøen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Udnæs, Magne Elias Roland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Håvard Klubb Gran IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Bjarte Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyckander, Vetle Gunnar Klubb Gran IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røise, Kristian Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sommer, Jens Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsø, Johan Sørum Klubb Gran IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Lie, Bjarte Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sommer, Jens Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Storvik, Tobias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Egge, Vegard Kjøs Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland, Eirik Klubb Årdalstangen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Klemoen, Eivind Bjeglerud Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Gjermund Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Håkon Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Staff, Ørjan Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Hoffsbakken, Erik Kaspersen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Klemoen, Eivind Bjeglerud Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Nilsen, Gjermund Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Ramstad, Håkon Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
NIF-EPI02, 02