Hopp til innhold

Svearennet

Svea Skilag ønsker velkommen til Svearennet lørdag 9. januar kl. 11:00, på Svea Sportshytte. Stilart: Fristil. Det er individuell enkeltstart for alle klasser.

  • Når: 09.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Svea Sportshytte
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 09.01.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115
Start 09.01.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 09.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 09.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115
Start 09.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 09.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 09.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 7,5 km fri

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braathen, Marius Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klophus, Åsmund Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Benjamin Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Leander Olerud Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sogstad, Tage Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenbro, Jonas Molden Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomsen, Oscar Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vollan, Noah Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berve, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkås, Sander Linstadhagen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Caffrey, Elias Skau Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Iver Nordli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegglund, Even Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Mats Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellum, Sander Bredesen Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Kristian Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørven, Sjur Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjør-Ødegaard, Nicolai Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snellingen, Markus Møller Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wingar-Elnes, Tinius Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Marius Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wollan, Oscar Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Martin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børseth, Ola Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallum, Trond Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jansen, Jo Henrik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Messel, Kevin André Sandli Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Narum, Engebret Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nikkerud, Kristoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sangnæs, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandbakken, Even Granberg Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bulling, Vetle Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokken, Hans Kristian Klubb Nordre Land IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egge, Ole Anders Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Lars Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klophus, Syver Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Snellingen, Daniel Møller Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørumshagen, Lars Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valle, Sondre Røyne Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallin, Lars Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wingar-Elnes, Erland Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bredesen, Åsmund Fodstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauchald, Lars Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flatla, Lars-Olav Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gisleberg, Oskar Kristian Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Panklang, Oatthawut Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad, Sune Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenbro, Sindre Molden Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wilhelmsen, Eirik Paulsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellheim, Henrik Teslo Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Marius Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langedal, Sivert Løvseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandbakken, Iver Granberg Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Sigurd Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Robert Melby Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugeto, Samuel Christoffer Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Mathias Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgnes, Ivar Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kammerud, Kristian Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvold, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skiaker, Emil Øhre Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundhaugen, Sindre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svestad, Amund Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Öhman, Martin Fredrik Elias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Sindre Linstadhagen Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgli, Lasse Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holt, Sjur Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Narum, Syver Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Roos, Sander Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Julie Thorstensen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagali, Andrine Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvbrøtte, Camilla Hagen Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Isabell Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Undheim, Oda Bjertnæs Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerken, Frida Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Sunniva Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bulling, Vilde Klubb Gran IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Reinsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Ane Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasselgård, Sara Strøm Klubb Askim IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holte-Karlsen, Marthine Klubb Reinsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molden, Ingeborg Klubb Gran IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Andrea Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Weaas, Henriette Tallaksen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woll, Fride Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoff, Tora Margrethe Gamkinn Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sogstad, Live Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøntjernet, Dina Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Oda Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgnes, Oda Hermundstad Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Line Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meli, Oline Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjør-Ødegaard, Martine Klubb Gran IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molden, Emma Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Mogutten IL - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegglund, Ida Klubb Gran IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoem, Sigrid Straumsheim Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Hannah Klubb Gran IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molden, Ingrid Klubb Gran IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børseth, Vilde Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Karoline Klubb Simostranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Andrea Marit Klubb Gran IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolkinn, Oda Støen Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Mogutten IL - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselgård, Marie Strøm Klubb Askim IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holt, Ingerid Klubb Svea Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Aurora Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Vilde Klubb Harestua IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Amalie Thorstensen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fleisje, Karoline Klubb Harestua IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønstad, Vilde Ryttersveen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Undheim, Anna Bjertnæs Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Woldengen, Anna Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jarlsby, Camilla Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Måbø, Pia Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndal, Øyvind Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Kristian Hoel Klubb Hof IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørsdahl, Dag Birger Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Weaas, Henning Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02