Hopp til innhold

Ungdommens Holmenkollrenn

Velkommen til Ungdommens Holmenkollrenn 2023! Vi er glade for at vi igjen kan ønske alle deltakere velkommen til Ungdommens Holmenkollrenn i Holmenkollen skianlegg 4. og 5. februar 2023. Velkommen til spennende konkurransedager i langrennsanlegget i Holmenkollen! Øvelser Lørdag: 3 km klassisk, individuell start Søndag: 3 km skøyting, individuell start. Klasser Inndeling i årsklassene J/G 13 og 14. (inkl. syns- og bevegelseshemmede) Starttider (med forbehold om endringer) Begge dager fra kl 10.00

  • Når: 4.2 - 05.02.2023
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Drevvatn, Gabriel Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansson, Gabriel Lundblad Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taksdal, Marcus Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drevvatn, Gabriel Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansson, Gabriel Lundblad Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taksdal, Marcus Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stray, Casper Borge Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB