Hopp til innhold

Rudsbygdrennet

Rennet inngår i årets GD Cup Klassisk enkeltstart for løpere i klassene 8-16 år.

  • Når: 19.02.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Rudsbygd
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 19.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 19.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 19.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 19.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglerud, Henrik Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Parthaugen, Kristian Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjue, Oskar Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solum, Håkon Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsbø, Sverre Klubb Heidal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Sivert Leren Klubb Rudsbygd IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sinnes, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Henrik Granberg Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Voytovich, Ludvig Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingsbø, Siver Klubb Heidal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjærulff, Otto Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordlien, Even Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sigurd Leren Klubb Rudsbygd IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Iver Overrein Klubb Rudsbygd IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brannan, Leander Sagli Klubb Rudsbygd IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granli, Kristian Ruud Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Houge, Ferdinand Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Matheus Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrstad, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatn, Gustav Nyquist Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brix, Ask Ellingbø Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holen, Eirik Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillemo-Thorud, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldegård-Kolstad, Eirik Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ourom, Olav Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sinnes, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ågnes, Kasper Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børresen, Emilie Floen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Lund Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Mathea Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørheim, Sigrid Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatn, Edla Nyquist Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Kristin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrstad, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordlien, Mari Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Hofseth, Klara Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granli, Ingrid Ruud Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodshaug, Tomine Vinje Klubb Rudsbygd IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husnes, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norshusstuen, Helle Rustad Klubb Rudsbygd IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstad, Julie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgh, Kari Smestad Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Sverre Hjørnevik