Hopp til innhold

Madshusrennet

Madshusrennet er ett renn i Madshus Skifestival. Rennet arrangeres på Gjøvik ved Vind Idrettspark, friteknikk, Parkering betales med Vipps, kiosksalg ( vipps og bankkort ), barnas Madshusrenn fra 2-7 år, påmelding 09.15, start kl. 10.00 - 10.30, påmelding på nett og på sekretæriatet på renndagen for de minste, betales med vipps på rennkontoret kr. 70 .-, Hovedrennet starter kl. 11.00, påmeldingen er åpen til torsdag 03.02.2022 kl. 23.59, . Det er ikke tillatt med publikum på stadion, men ute i løypene er åpent for publikum. Ledsagere og publikum må registere seg før inngang stadion, Vippsnummer 10922, Se vår hjemmeside for mer info. Velkommen!

  • Når: 06.02.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gjøvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2022

Annen informasjon

  • Adresse: c/o Jahn Olav Steinshylla 2836 BIRI
  • E-post: ski@redalenil.no
  • Kontonummer: 20102536801
  • Hjemmeside: http://www.madshusrennet.no
  • Koordinator: Per Arne Bergli
  • Rennleder: Gunnar Brobakken
  • TD: Håkon Kvam
  • Måldommersjef: Lars Terje Mehus

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Barnas Madshusrenn Øvelse Fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse FH G 13 år 2km fri Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse FH G 14 år 2km fri Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse FH G 15 år 5 km fri Øvelse 5 km Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 06.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Barnas Madshusrenn - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Mari Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Barnas Madshusrenn Øvelse Fri
Navn Ensrud, Nicolai Andrè Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Barnas Madshusrenn Øvelse Fri
Navn Kirkeby, Fredrik Engen Klubb Vind IL Klasse Barnas Madshusrenn Øvelse Fri
Navn Lykkja, Maiken Haugen Klubb Torpa IL Klasse Barnas Madshusrenn Øvelse Fri
Navn Manum-Farstad, Sebastian Klubb Vind IL Klasse Barnas Madshusrenn Øvelse Fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Amund Klubb Krødsherad IL Klasse Barnas Madshusrenn Øvelse Fri
Navn Torbergsen, Odin Klubb Torpa Ski Klasse Barnas Madshusrenn Øvelse Fri
Navn Wasenden, Brede Klubb Vind IL Klasse Barnas Madshusrenn Øvelse Fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Simen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Normann, Nefton Øistad Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fystro, Jonas Pålsrud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Sindre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klevenberg, Aksel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moan, Jonatan Olesønn Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lønstad, Kent André Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dullum, Syver Kjeverud Klubb Redalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossum, Sander Klubb Torpa Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Øistad, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Erik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stangjordet, Andreas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wasenden, Trym Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holten, Louis Santi Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeby, Georg Engen Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Isabella Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lykkja, Mille Haugen Klubb Torpa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Hedda-Sofie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øistad, Signe Klubb Torpa Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torbergsen, Maja Klubb Torpa Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjefsen, Anna Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvstad, Aurora Engan Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandbakke, Hedda Johanne Klubb Redalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmestad, Juva Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Normann, Tora Sofie Øistad Klubb Torpa Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandbakke, Jenny Emilie Klubb Redalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgh, Kari Smestad Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klevenberg, Ragna Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melby, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Gjendine Olesdatter Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Lucy Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Mari Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Hanna Johre / NTB