Hopp til innhold

Innlandet RegionCup Junior- AVLYST

Etter regjeringens pressekonferanse 19.02, er rennet avlyst som følge av at dei nye retninglinjene gjelder frå først tirsdag 23.02. Alle deltaker får refundert starkontigent i neste veke

  • Når: 20.2 - 21.02.2021
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørlien, Lisa Elin Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlien, Lisa Elin Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Børve, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Boye, Asbjørn Christian Hedebo Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Esp, Elias Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
NTB