Hopp til innhold

Trabelirennet

Velkommen til Trabelirennet! Rennet inngår i GD Cup. Klassisk stil. Enkeltstart. Info til rennet blir lagt ut på klubbens hjemmeside og FB side. Løpere tilknyttet GD Cup og Oppland og Hedmark skikrets prioriteres. Pga smittevernregler blir det ikke mulighet til å delta for løpere over 20-år.

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trabelia
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkkhaug, Sondre Bjercke Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Eirik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solstad, Lucas Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredeveien, Aksel Knutsen Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegge, Sondre Raabe Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Sondre Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegge, Elliot Raabe Klubb Sør-Fron IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkkhaug, Gaute Bjercke Klubb Sør-Fron IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ourom, Olav Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestad, Gaute Blytt Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Mie Louise Nymoen Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinehaugen, Oda Sætrom Klubb Garmo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Træet, Elise Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Ida Bergsbakken Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Therese Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofthagen, Helle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundbakken, Anine Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04