Hopp til innhold

Equinor NC senior, Lygna

  • Når: 17.1 - 19.01.2020
  • Hvor: Lygna Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnekleiv, Juni Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Kristina Klubb Sya SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Borchgrevink, Sara Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn E, Yingcui Klubb Team China Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kittelsen, Hege Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleveland, Katinka Dorothea Rayner-Battle Klubb Birkenes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kolkinn, Oda Støen Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Li, Ju Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Li, Lei Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ma, Chun Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Martinussen, Dorthe Storvik Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Meng, Honglian Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsson, Sandra Klubb Testklubb IR Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rostad, Sofie Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skotland, Vilde Aurora Gusevik Klubb Try, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sveum, Elisabeth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Yingying Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wetterhus, Mari Klubb Svene IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wright-Hagen, Ingrid Kristine Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Yilamjiang, Dinigeer Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Zhang, Kun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Kristina Klubb Sya SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Belsby, Anne Maren Utne Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn E, Yingcui Klubb Team China Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Li, Ju Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Li, Lei Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ma, Chun Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Meng, Honglian Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sömskar, Linn Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wang, Yingying Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Zhang, Kun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn E, Yingcui Klubb Team China Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kong, Weijia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Li, Lei Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ma, Chun Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Meng, Honglian Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sveum, Elisabeth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sömskar, Linn Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Yingying Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Yilamjiang, Dinigeer Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aas, Thor Arild Klubb Gry, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Abudelehan, Yeernaer Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Erlend Klubb Markane IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bao, Lin Klubb Team China Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bekken, Sivert Klubb Kvikne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Benediktsson, Dagur Klubb Icelandic Ski Association Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Blikra, Endre Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Botn, Johan-Olav Smørdal Klubb Stårheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bovold, Lars Klubb Nybergsund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Fredrik Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn De Campo, Seve Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Petter Klubb Falun Borlenge Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flaagen, Anders Sønsteby Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flåta, Ånon Klubb Gjerstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gjøsæter, Sindre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Glomnes, Sverre Ryland Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Goncalves, Andre Da Luz Figueiredo Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hermansson, Pontus Klubb sk Bore Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jian, Kaige Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvelvane, Kjerand Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leren, Tore Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lægreid, Sturla Holm Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mangset, Even Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martinussen, Karsten Storvik Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Asbjørn Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nørstegård, Jo Brøste Klubb Lesjaskog IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Raphael, Elias Schirmer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rosbo, Jacob Weel Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Hogne Findal Klubb Sannidal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Steien, Aasmund Kjøllmoen Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tornes, Eirik Kjøl Klubb Eide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tøraasen, Martin Øyen Klubb Folldal IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulekleiv, Øystein Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Weel Rosbo, Joachim Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winsvold, Bendik Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wuerkaixi, Kuerbanjiang Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zanotto, Stefano Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zhang, Jiashang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øverby, Mats Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bao, Lin Klubb Team China Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Benediktsson, Dagur Klubb Icelandic Ski Association Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Blikra, Endre Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bovold, Lars Klubb Nybergsund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn De Campo, Seve Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engdahl, Petter Klubb Falun Borlenge Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hermansson, Pontus Klubb sk Bore Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jian, Kaige Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Asbjørn Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicholas, Michael Emre Kutay Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nydal, Erlend Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rosbo, Jacob Weel Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Weel Rosbo, Joachim Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wuerkaixi, Kuerbanjiang Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Xiateke, Nuerbolati Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zanotto, Stefano Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zhang, Maoxiang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bao, Lin Klubb Team China Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Benediktsson, Dagur Klubb Icelandic Ski Association Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn De Campo, Seve Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jian, Kaige Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Asbjørn Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nicholas, Michael Emre Kutay Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rørvik, Fredrik Mack Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wuerkaixi, Kuerbanjiang Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Pedro Lemos