Hopp til innhold

Trabelirennet - AVLYST

TRABELIRENNET 2020 ER AVLYST PGA ANBEFALINGER FRA NASJONALE OG LOKALE HELSEMYNDIGHETER. Vi ønsker dere velkommen tilbake til Trabelia ved en senere anledning.

  • Når: 22.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trabelia Skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Kjetil Hagen 2630 RINGEBU
  • Telefon: 48992943
  • E-post: kjetihag@bbnett.no
  • Kontonummer: 20951988945
  • Hjemmeside: http://www.rfski.no
  • Rennleder: Per Morten Nyeng
  • TD: Audun Skattebo

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse FH G14 Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB