Hopp til innhold

Nyttårsrennet 2017

Rennet inngår i Gålå Cup (15-16 år)

  • Når: 30.12.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 30.12.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 30.12.2017 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 30.12.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 30.12.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 30.12.2017 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 30.12.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 30.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svarre, Tobias Håvelsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svenson, Jonatan Sverre Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekerbakke, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Vebjørn Klubb Nordre Land IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversland, Olav Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundstein, Johannes Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæthre, Olav Eiksund Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Birk Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finsrud, Herman Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekerbakke, Tim Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenson, Alfred Gustav Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørli, Kristin Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhagen, Angelica Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risberg, Ida Linnea Bull Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sverdrup, Elise Henriette Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Wilma Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Elise Nilsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagali, Andrine Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boehlke, Ine Lohne Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundstein, Ellen Thorine Marléne Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sverdrup, Julie Christine Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Sarah Reutervall Lundqvist Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lurås-Henriksen, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solsrud, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Li, Sanna Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svarre, Vårin Håvelsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Mari Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helle, Tinde Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Li, Fride Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, Marit Klubb Rogne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Langkaas, Elise Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb Bjørn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgaas, Lars Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Simensen, Sondre Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøstad, Carl Andreas Wennberg Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellum, Magnus Mortensen Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Inderhaug, Kasper Kragelund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Max Oliver Tornøe Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Thomas Haugen de Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løkken, Vinjar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilssen, Jo Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øverby, Mats Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Christian Brennhovd Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hesselberg, Fredrik Wøien Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Klubb Nordre Land IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knoph, Magnus Braathen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Loen, Torjus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moosmayer, Martin Haugstad Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-Mittet, Andreas Klubb Roterud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæbu, Vegard Klubb Skrautvål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Reinar Klubb Hornindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aukland, Anders Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aukland, Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Egge, Vegard Kjøs Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gjevre, Steffen Tronrud Klubb Skrautvål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Sindre Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moseby, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øverby, Anders Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix