Hopp til innhold

Madshus-sprinten 2017

Madshussprinten 2017 inngår i Madshus Skifestival som i en årrekke har blitt gjennomført i Gjøvik området. Biri IL SKI gjennomfører Madshussprinten for 12 gang denne dagen. Rennet vil gå for alle barn i alderen fra og med 08 år til og med 16 år, slik som tidligere år i Sprint klassisk stilart. Vi oppfordrer alle foreldre til å overholde aldersgrensene. Feks er klasse 08 år for deltagere som fyller 8 år i løpet av 2017. Ved mistanke om missbruk, vil dokumentasjon fra deltager etterspørres. I år er det tidtaking med brikke for de fra 11 år og oppover. Leie av brikke koster 50,-

  • Når: 11.02.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Biri
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2017 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundrud, Emil Klubb Redalen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Redalen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faraas-Bjerke, Leander Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Sebastian Vangen Klubb Biri IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westvang, Kent Marius Brynstad Klubb Biri IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dokke, Anders Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikeland Hagen, Jonas Klubb Biri IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, David Klubb Biri IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jøranli, Sindre Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjendseth, Sondre Klubb Biri IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koll, Kristoffer Eriksson Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundby, Jakob Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skundberg, Erlend Klubb Biri IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveum, Preben Bilit Klubb Biri IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen-Boday, Mathias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Johan Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestrheim, Olve Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bustebakke, Vetle Neråsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Even Aaberg Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Messel, Kevin André Sandli Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nikkerud, Kristoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sommerstad, Petter Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberg-Russ, Henrik Klubb Biri IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Jonas Vollen Klubb Redalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Einar Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallin, Lars Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brobakken, Vegard Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Thor Herman Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Erik Tømmerhoel Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Jon Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerhus, Henrik Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Mikkel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brostuen, Emil Klubb Biri IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikeland Hagen, Åsmund Klubb Biri IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeld, Even Gaukstad Klubb Biri IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Oskar Stjernvang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætra, Tord Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen Skjaker, Oliver Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skundberg, Håvard Flåten Klubb Biri IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brostuen, Synne Klubb Biri IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eng, Amalie Thorstensen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønstad, Vilde Ryttersveen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad-Hamar, Oda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottosen, Thea Klubb Biri IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandbakke, Ane Klubb Redalen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eng, Julie Thorstensen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætra, Mina Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbøen, Hedda Kvame Klubb Bagn IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Birgitte Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Marte Søreng Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kankerud, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammari, Eline Dyrseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granseth, Signe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hilleren, Selma Stakston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Lina Brovold Klubb Biri IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Celine Margrethe Klubb Biri IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Mari Klubb Næroset IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbøen, Nora Kvame Klubb Bagn IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix