Hopp til innhold

Nyttårsrennet Beitostølen

Individuell start, fri teknikk, aldersklasser fra 8 år til og med senior. Inngår i Gålå Cup (15 16 år) og Totenbank Cup (11-14 år). Ny løype fra 2016,se vedlagt løypekart (PDF) for korrekte distanser i hver aldersklasse.

  • Når: 02.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.12.2015

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 02.01.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 02.01.2016 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 02.01.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 02.01.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 02.01.2016 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 02.01.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Sander Kvale Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Georg Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Vebjørn Klubb Nordre Land IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pagni, Thomas Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Håkon Sæl Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomsen, Oscar Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østgård, Birk Klubb Bagn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bockmann, Nikolai Larssen Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erlandsen, Edvard Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Tobias Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gravseth, Kim Ulrik Bockmann Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørli, Gjermund Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørven, Sjur Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Fredrik Leo Staib Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundstein, Johannes Klubb Etnedal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyseng, Marius Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulven, Johan Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Fabian Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørge, Mathias Fuglerud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallum, Trond Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Stian Kvale Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jansen, Jo Henrik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvaal, Herman Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandanger, Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steina, Sondre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Welinder, Markus Olsvik Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høverstad, Jo Norheim Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klophus, Syver Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhus, Fredrik Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Erik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svensson, Even Nilsen Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Vestfossen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tyribakken, Sander Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulven, Einar Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bockmann, Didrik Larssen Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bredesen, Åsmund Fodstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evertsen, Birk Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolkinn, Anton Støen Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meo, Filip Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Robinson, Scott Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spilsberg, Magnus Sønåsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steina, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Olav Aukan Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvold, Sebastian Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgaas, Lars Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsson, Jakob Klubb SFI Isafjodur Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grotli, Øyvind Egebakken Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Simen Klubb Nordre Land IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langedal, Sivert Løvseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løkken, Patrick Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sethne, Simen Matias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simensen, Sondre Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Benjamin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjeglerud, Ole Christian Fredriksen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Erik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugeto, Samuel Christoffer Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Mathias Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jonsson, Max Oliver Tornøe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Thomas Haugen de Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundstein, Alexander Klubb Etnedal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løkken, Vinjar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosendal, Sander Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Samuel Heimly Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Håvard Klubb Nordre Land IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svindland, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østvold, Tobias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnussen, Odin Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenson, Jonatan Sverre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østgård, Sivert Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Wilma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsdottir, Unnur Klubb SFI Isafjodur Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagali, Andrine Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Lina Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svensson, Maria Nilsen Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbøen, Hedda Kvame Klubb Bagn IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Welinder, Emilie Olsvik Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Willassen, Sigrid Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Amalie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Vilde Marie Thon Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgaas, Ingrid Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breen, Malin Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Mina Kristine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoff, Tora Margrethe Gamkinn Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Loennecken, Stine Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundgård, Benitha Asskildt Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Mathilde Klubb Nordre Land IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Renolen, Rakel Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simensen, Tyra Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bar-Nathan, Netta Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knoph, Marthe Braathen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knudsen, Karoline Staib Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Line Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meli, Oline Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pagni, Sofia Herlofson Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Nesbyen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Loennecken, Thea Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundgård, Agnethe Asskildt Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Hanne Knotten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granseth, Signe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilleren, Selma Stakston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordeng, Anne Marte Klubb Nordre Land IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb SFI Isafjodur Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Margrethe Jensen Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolkinn, Oda Støen Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skatvedt, Hedda Aakre Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæther, Emilie Katrine Bilgrav Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Waaler, Linn Mei Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjørli, Kristin Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaysen, Silje Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Nora Kvame Klubb Bagn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakke, Selma Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torgersen, Marie Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Langdalen, Camilla Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundby, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Caroline Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høie, Ina Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Karoline Strømmen Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøvik, Mari Virik Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal, Mariah Jane Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bråten, Marte Håkenstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Buraas, Marte Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Børstad, Ina Piene Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgberg, Ellinor Serine Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karsrud, Kristine Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Ingrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Solfrid Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Erfjord, Marte Klubb Hafslo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Løksa, Eli Anne Bakkene Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borgli, Even Skjaker Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Christiansen, Erik Koppervik Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hesselberg, Fredrik Wøien Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Juel, Jonas Slettemark Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramsberg, Kristoffer Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Ole Kristian Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæbu, Vegard Klubb Skrautvål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Petter Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaagen, Anders Sønsteby Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Harstveit, Magnus Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Henningsen, Christoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Husom, Amund Kirkebøen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasen, Georg Fredrik Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lae, Ole Kristian Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lefdal, Henrik Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Njål Gunnar Paulsen Klubb Oslo Skikrets Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ruzicka, Anders Tinius Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaslund, Bjørn André Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaen, Sebastian Mikal Sundet Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaget, Vetle Ulrichsen Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Knut Einar Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Sindre Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knoph, Magnus Braathen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Bjarte Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lyckander, Vetle Gunnar Klubb Gran IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lægreid, Sturla Holm Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moseby, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ryen, Vetle Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røise, Kristian Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Slettom, Sjur Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Sander Emil Bull-Hansen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagnes, Sebastian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aukland, Anders Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aukland, Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Braathen, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Claussen, Espen Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Claussen, Aleksander de Lange Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Egge, Vegard Kjøs Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fenne, Thomas Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosheim, Eivind Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Habostad, Lars Falsen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hammerlund, Sindre Sætre Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoffsbakken, Erik Kaspersen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Klemoen, Eivind Bjeglerud Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Longva, Pål Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Tor-Erik Bygstad Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Staff, Ørjan Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix