Hopp til innhold

Lobakkrennet 2018

Lobakkrennet hopp og kombinert 2018

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lobakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse K18 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G J K6 Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G K18 11 år og yngre Øvelse K18 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G K18 12 år og eldre Øvelse K18 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G K36 11 år og yngre Øvelse K36 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G K36 12 år Øvelse K36 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G K36 A 13-16 år Øvelse K36 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G K36 B 13-16 år Øvelse K36 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J K18 11 år og yngre Øvelse K18 Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse J K18 12 år og eldre Øvelse K18 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J K36 11 år og yngre Øvelse K36 Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse J K36 12 år Øvelse K36 Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse J K36 A 13-16 år Øvelse K36 Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse J K36 B 13-16 år Øvelse K36 Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11 år - K18

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkum, Elias Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse K18
Navn Bergum, Amund Sønstevoldhaugen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse K18
Navn Grøndal, Håkon Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse K18
Navn Korssletten, Lukas Eid Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse K18
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse K18
Navn Sandbuløkken, Johan Brandstad Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse K18
Navn Skriubakken, Vemund Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse K18

G J K6 - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkehagen, Pernille Klubb Harpefoss IL Klasse G J K6 Øvelse K10
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G J K6 Øvelse K10
Navn Joten, Lauritz Klubb Harpefoss IL Klasse G J K6 Øvelse K10
Navn Kolloen, Oline Klubb Vinstra IL Klasse G J K6 Øvelse K10
Navn Morken, Eilev Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G J K6 Øvelse K10
Navn Rønningen, Jenny Kraugerud Klubb Lesjaskog IL Klasse G J K6 Øvelse K10
Navn Rønningen, Silje Kraugerud Klubb Tormod Skilag Klasse G J K6 Øvelse K10
Navn Sletten, Åsa Ruset Klubb Tormod Skilag Klasse G J K6 Øvelse K10
Navn Wadahl, Olaf Klubb Harpefoss IL Klasse G J K6 Øvelse K10
Navn Wangen, Marlene Klubb Sør-Fron IL Klasse G J K6 Øvelse K10

G K18 11 år og yngre - K18

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Fredrikstad, Henrik Klubb Raufoss Hopp Klasse G K18 11 år og yngre Øvelse K18
Navn Bergum, Amund Sønstevoldhaugen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G K18 11 år og yngre Øvelse K18
Navn Finborud, Johan Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G K18 11 år og yngre Øvelse K18
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse G K18 11 år og yngre Øvelse K18
Navn Kolloen, Peder Klubb Tormod Skilag Klasse G K18 11 år og yngre Øvelse K18

G K18 12 år og eldre - K18

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G K18 12 år og eldre Øvelse K18
Navn Finborud, Simen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G K18 12 år og eldre Øvelse K18
Navn Ruset Sletten, Sigmund Klubb Vinstra IL Klasse G K18 12 år og eldre Øvelse K18

G K36 11 år og yngre - K36

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn RUDLAND, Olav Klubb Sør-Fron IL Klasse G K36 11 år og yngre Øvelse K36
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Østre Toten Skilag Klasse G K36 11 år og yngre Øvelse K36

G K36 12 år - K36

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G K36 12 år Øvelse K36
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G K36 12 år Øvelse K36
Navn Rønningen, Håvard K Klubb Tormod Skilag Klasse G K36 12 år Øvelse K36

G K36 A 13-16 år - K36

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G K36 A 13-16 år Øvelse K36
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse G K36 A 13-16 år Øvelse K36
Navn Nyhus, Sivert Klubb Klasse G K36 A 13-16 år Øvelse K36
Navn Nyhus, Paal Klubb Sør-Fron IL Klasse G K36 A 13-16 år Øvelse K36
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G K36 A 13-16 år Øvelse K36
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse G K36 A 13-16 år Øvelse K36

G K36 B 13-16 år - K36

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse G K36 B 13-16 år Øvelse K36

J K18 12 år og eldre - K18

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse J K18 12 år og eldre Øvelse K18
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge