Hopp til innhold

Rekrutteringsrennet

Rekrutteringsrennet i hopp og kombinert i Kremmerlibakken. Fri hopping før rennstart så sant vær og føre tillater det.

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kremmerlibakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Gutter K10 Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Gutter K15 Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Gutter K25 Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Gutter K5 Øvelse K5 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Jenter K10 Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Jenter K15 Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Jenter K25 Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Jenter K5 Øvelse K5 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter K10 - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønningen, Ole Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter K10 Øvelse K10

Gutter K15 - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Amund Sønstevoldhaugen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter K15 Øvelse K15
Navn Brenden, Vebjørn Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter K15 Øvelse K15
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter K15 Øvelse K15
Navn Finborud, Johan Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter K15 Øvelse K15
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter K15 Øvelse K15
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter K15 Øvelse K15

Gutter K25 - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Fredrikstad, Henrik Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Brenden, Ola Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Finborud, Simen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Grøndal, Håkon Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Kolloen, Peder Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Korssletten, Lukas Eid Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Rønningen, Mats-Adrian Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Rønningen, Håvard K Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Sandbuløkken, Johan Brandstad Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter K25 Øvelse K25
Navn Skriubakken, Vemund Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter K25 Øvelse K25

Gutter K5 - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Herman J Storhaugen Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter K5 Øvelse K5
Navn Fyksen, Syver Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter K5 Øvelse K5
Navn Karlsen, Edvin Stjernvang Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter K5 Øvelse K5
Navn Lund, Mikael Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter K5 Øvelse K5
Navn Morken, Eilev Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter K5 Øvelse K5
Navn Tråseth, Fredrik Kvisberg Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter K5 Øvelse K5

Jenter K10 - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Marit Klubb Tormod Skilag Klasse Jenter K10 Øvelse K10

Jenter K15 - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kindlistuen, Ida Klubb Vingrom IL Klasse Jenter K15 Øvelse K15

Jenter K25 - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse Jenter K25 Øvelse K25

Jenter K5 - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Jenter K5 Øvelse K5
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix