Hopp til innhold

Equinor NC senior/Gålåsprinten

Snø-status Gålå 12. november: Snøen vi produserte tidlig ligger fortsatt rolig og venter på kuldegrader med tanke på Gålåsprinten. Nå ser det ut til at kuldegradene kommer utover i uka og i starten av neste uke! Arrangøren setter inn de ressurser vi har for å gjennomføre Gålåsprinten som planlagt. Utkjøring av snø i løypene starter mandag 19. november. Løypene vil være åpne for trening torsdag 22. november (senest). Se mer om arrangementet på http://www.galaidrett.no. Velkommen til Gålå!

  • Når: 23.11 - 25.11.2018
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.11.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 23.11.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 24.11.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 23.11.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 23.11.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 24.11.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 23.11.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri Startkontingent 130
Start 25.11.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.11.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 25.11.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2018 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.11.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner junior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km fri

FH Kvinner junior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Kvinner junior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri

FH Kvinner senior sittende - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri

FH Kvinner senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri

FH Kvinner senior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri

FH Kvinner senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri

FH Kvinner senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Kvinner senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri

FH Menn junior stående - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km fri
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km fri

FH Menn junior stående - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km klassisk

FH Menn junior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri

FH Menn senior sittende - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri

FH Menn senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri

FH Menn senior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vila, Carola Klubb Andorra Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Vila, Carola Klubb Andorra Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bathe, Nichole Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn FUNABA, Nanako Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hayashi, Asuka Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Igarashi, Moe Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kosenda, Harumi Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vila, Carola Klubb Andorra Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Yasumura, Rina Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bathe, Nichole Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn FUNABA, Nanako Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hayashi, Asuka Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Igarashi, Moe Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kosenda, Harumi Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Yasumura, Rina Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bathe, Nichole Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn FUNABA, Nanako Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hayashi, Asuka Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Igarashi, Moe Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kosenda, Harumi Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Yasumura, Rina Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wuttudal, Kristian Marius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Heggedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Aleksander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Nikolai Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Wuttudal, Kristian Marius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Abudelehan, Yeernaer Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Clugnet, James Klubb British Ski Team Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Cologna, Dario Klubb SUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb Andorra Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Goncalves, Andre Da Luz Figueiredo Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hasimu, Yesihati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ishikawa, Kentaro Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jiaersi, Yeerlin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jiahan, Murea Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johnsen, Vegard Solheim Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Livers, Toni Klubb SUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Maowulietibieke, Entemake Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Persen, Espen Gjerpe Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Razafimahatratra, Andreas Klubb MAD Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn SUZUKI, Takahiro Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Clugnet, James Klubb British Ski Team Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Cologna, Dario Klubb SUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb Andorra Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Goncalves, Andre Da Luz Figueiredo Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hevrøy, Anders Trovåg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ishikawa, Kentaro Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsen, Vegard Solheim Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Livers, Toni Klubb SUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Persen, Espen Gjerpe Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Razafimahatratra, Andreas Klubb MAD Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogsholm, Vinjar Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn SUZUKI, Takahiro Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Abudelehan, Yeernaer Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Clugnet, James Klubb British Ski Team Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb Andorra Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hasimu, Yesihati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ishikawa, Kentaro Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jiaersi, Yeerlin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jiahan, Murea Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Maowulietibieke, Entemake Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Persen, Espen Gjerpe Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix