Hopp til innhold

DNB-CUP FIS Fartsuka

Lillehammer Skiklub har i samarbeid med Norges Skiforbund gleden av å invitere til 30 årsjubileum for DNB-CUP FIS FARTSUKA med FIS RENN og NM JR 1 Utfor, Super-G og Super Kombinasjon i tidsrommet 10. til 14. januar 2018. Alle må melde seg på obligatorisk trening! Treningsavgift på kr 225,- dekker alle treningsdager 10. - 11. januar. NB! NM Junior 1 DH, SC og SG er integrert og i henhold til FIS Terminliste. DH renn, kode 6993 og 2100 i FIS terminliste, blir regnet som eget renn punktmessig i tillegg til at det er et av rennene i AC. Krever ikke egen påmelding. Vi opplever av og til problem med påmeldingen via MinIdrett. Derfor utvides påmeldingsfristen til mandag 08.01.2018 klokken 23:59

  • Når: 10.1 - 14.01.2018
  • Hvor: Nasjonalanleggsløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Thurmann-Moe, Vår Havnes Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon

Kvinner A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Thurmann-Moe, Vår Havnes Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thurmann-Moe, Vår Havnes Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thurmann-Moe, Vår Havnes Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Thurmann-Moe, Vår Havnes Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor

Menn A - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon

Menn A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge