Hopp til innhold

Skistyret og komiteer

Skistyret Møtedokumenter
Ankeutvalget Kontrollutvalget Lov- og påtaleutvalget Valgkomiteen

Skistyret

     

Tilbake

Erik Røste President 901 77 878 erik.roste@skiforbundet.no
Eva Tine Riis-Johannessen Visepresident 918 09 229 rijo@online.no
Tove Moe Dyrhaug Styremedlem 481 80 740 tove.dyrhaug@rbk.no
Audun Grønvold Styremedlem 917 98 635 audun@gronvold.com 
Toril Skaflestad Styremedlem 977 39 741 toril.skaflestad@gmail.com
Charles Tøsse Styremedlem 416 31 801 charles.tosse@mrfylke.no
Rigmor Aasrud Styremedlem 478 39 174 rigmor.aasrud@stortinget.no
Ola Evjen Styremedlem (Alpint) 976 54 256 ol-ev@online.no
Håkon Wibstad Styremedlem (Freestyle) 905 67 558 hw@beringerfinance.com
Bente-Lill Romøren Styremedlem (Hopp) 971 68 318 blbromoeren@gmail.com
Paul Einar Borgen Styremedlem (Kombinert) 977 53 995 paul@sportsmaster.no
Torbjørn Skogstad Styremedlem (Langrenn) 907 72 425 torbjorn.skogstad@skiforbundet.no
Birger Goberg Styremedlem (Telemark) 922 63 478 birger@goberg.com
Line Heitmann Styremedlem (Ansattes repr.) 951 51 933 line.heitmann@skiforbundet.no
       
Arvid Wisløff Varamedlem 950 36 517 arvid.wisloff@statkraft.com

Ankeutvalget

 

   

TILBAKE

Per Magne Kristiansen Leder 553 64 200 p.m.kristiansen@elden.no
Pål Th. Teigen Medlem (frittstående) 908 90 278 paalteigen@online.no
Vegard Ulvang Medlem (langrenn) 900 41 001 v.ulvang@swixsport.no
Karina Birkelund Medlem (alpint) 918 15 722 karina.birkelund@vital.no
Olav Magne Dønnem Medlem (hopp) 918 16 621 omd@snv.no
Frode Sæter Medlem (freestyle) 907 62 690 f.seter@haavind.no
Odd Inge Austevoll Medlem (telemark) 926 27 332 studieinspektor@framnes.vgs.no

Kontrollutvalget

 

   

TILBAKE

Sveinung Karlsen Leder 918 66 059 sveinung@esrevisjon.no 
Gunhild Dugstad Nestleder 957 02 583 gdu@wiersholm.no
Sigvat Morken Medlem 913 83 425 sigvatmo@online.no 
Hanne Toftdahl Varamedlem 934 24 849 ham-to@online.no
Arve Wittbro Varamedlem 918 45 999 aew@getmail.no

Lov- og påtaleutvalget

 

   

TILBAKE

Andreas Ekker Leder 905 39 972 ae@bjerkan-stav.no
Pål Th. Teigen Nestleder 908 90 278 paalteigen@online.no
Ruth Schmid Medlem 930 36 337 ruth.b.schmid@sintef.no
Lilly Schøyen Varamedlem 909 41 620 lilly.schoyen@sognenet.no
Jan Arild Berg Varamedlem 905 21 507 jan.arild.berg@etnedal.kommune.no

Valgkomiteen

 

   

TILBAKE

Sverre K. Seeberg Leder 909 84 396 sverre.seeberg@skiforbundet.no
Astrid Eide Stavseng Medlem 917 48 468  astrid.stavseng@vegvesen.no
nif-epi04, 04