Hopp til innhold

Om Skiforbundet

Postadresse: Norges Skiforbund, Postboks 5000, 0840 Oslo
Besøksadresse: Sognsveien 75 B1, Ullevål stadion  

Telefon: 21 02 90 00
Åpningstider: Mandag - fredag, klokka 08.00 - 16.00

E-post: post@skiforbundet.no 
Skilisens: skilisens@skiforbundet.no
Fakturaadresse: faktura@skiforbundet.no
Løperfondet: loperfond@skiforbundet.no

Skistyret og komiteer Dokumenter Organisasjonskart Mål og verdigrunnlag Norges Skiforbunds personvernerklæring

Ansatte

GENERALSEKRETÆR

     
  Stein Opsal  Generalsekretær 419 15 551
 
Ingvild B. Berg Assisterende generalsekretær 951 11 585
  Anne-Lise H. Rolland Adovkat 408 55 777
 
Øistein Lunde Spesialrådgiver 924 47 076
  Ola Rønsen Medisinsk ansvarlig 455 05 239

KOMMUNIKASJON

     
  Espen Graff Kommunikasjonssjef 909 32 595
 
Claes-Tommy Herland Informasjon/media 928 27 283
 
 Kristian Bøen  SkiTV-ansvarlig 976 76 413
 

ARRANGEMENT

     
  Terje Lund Arrangementsjef  900 20 999
   Øistein Lunde  Arrangementskonsulent, nordiske grener     924 47 076
  Marita Hakestad Andresen Arrangementskoordinator  992 39 494
Marked      
  Øyvind Hofstad Nysted Markedsansvarlig 411 47 855
  Petter Ekran  Salg 980 75 466
   Joachim K. Fekene Skipoolansvarlig  950 59 476
  Anette Gran Eriksen Prosjektansvarlig  920 97 864

STAB/SEKRETARIAT

     
  Ingvild B. Berg

Assisterende generalsekretær

951 11 585
 
Bente Langørgen Organisasjons- og prosjektkonsulent 415 55 011
 
 Nanna Skonnord Adm. sekretær  482 08 794
 
Marit Gjerland Anleggsrådgiver  976 75 764

utviklingsavdelingen

   
  Helen Ingebretsen  Utviklingssjef 976 71 221
  Erik Aas Andersen  Utviklingskonsulent  905 18 101
  Per Elias Kalfoss  Utdanningskoordinator   976 71 228
  Atle Rolstadaas  Utviklingskonsulent 922 67 510
  Jo Mork  Skiutvikler  990 14 838
  Marianne Myklebust Prosjektleder Utetimen/ breddeprosjekt 908 32 223  
  Anne Ragnhild Kroken  Intergreringskonsulent 930 54 058

ØKONOMI

     
  Håkon Wibstad Økonomisjef  905 67 558
  Hege Felumb Nerli Controller, regnskap  994 23 290
  Line Heitmann HR-ansvarlig   951 51 933
  Nina Eskedal Økonomimedarbeider   993 09 436

GRENER

     

ALPINT

     
  Claus Ryste Sportssjef  908 81 645
  Christopher Frankum Markeds og sponsorsjef   907 37 922
  Stefan J. Havnelid Ettervekst/rekruttering   907 92 004
  Einar Witteveen Utdanningsansvarlig   901 75 969
  Robert Reid Sport Sciene  971 84 528

FREESTYLE

     
  Christoffer Schach Prosjektleder freeski  915 57 664
  Eivind Gjeraker Konsulent rekruttering/utdanning/anlegg  907 33 187

HOPP

     
  Clas Brede Bråthen Sportssjef  934 40 623
  Bjørn Einar Romøren Markedssjef  986 26 262
  Tore Øvregård Utviklingssjef  915 39 194
  Kjetil Strandbråten Kompetansesjef  930 50 555
  Ståle Villumstad Arrangementssjef  959 85 162

KOMBINERT

     
Ivar Stuan Sportssjef 922 54 599 ivar.stuan@skiforbundet.no

LANGRENN

     
Administrasjon/marked      

 

Espen Bjervig Langrennssjef 928 98 408
  Asgeir Moberg Arrangementssjef 900 24 700
  Bernt Halvard Olderskog Komersiell leder  959 70 088 
  Brit Baldishol Utviklingssjef 951 78 884
  Pål Rise Utdanningskonsulent  481 72 128
  Emil Weberg Gundersen Markedsansvarlig  915 58 284
  Åselinn Krane Heimdal  Markeds og sponsorkoordinator  414 24 388
   Peder Nævestad Sponsortrener/Maked  988 87 134
   Brynhild Sætha Adm. medarbeider  414 18 977
Sport      
Vidar Løfshus Landslagssjef 992 59 230 vidar.lofshus@skiforbundet.no
Ulf Morten Aune Landslagskoordinator 480 10 855  ulfmorten.aune@skiforbundet.no
Bjørnar Sandvig Landslagsassistent 958 51 350 bjornar.sandvig@skiforbundet.no
Gro Eide Mediakontakt 900 29 009 gro.eide@skiforbundet.no

TELEMARK

     

Per Olav Tangen

Sportssjef 901 93 100  

Kine Rydje

Sportskonsulent 408 72 389 kine.rydje@skiforbundet.no

KRETSADMINISTRASJON

     
Petter Furseth Agder og Rogaland, adm.sjef 37 06 08 15 / 419 00 118 petter.furseth@skiforbundet.no
Thor Gjelsvik Akershus og Østfold, adm.sjef 66 94 16 10 / 419 07 757 thor.gjelsvik@skiforbundet.no
Liv Høgli Buskerud, adm.sjef 32 01 61 41 / 419 26 379 liv.hogli@skiforbundet.no
Eli Rognmo Finnmark, adm.sjef 913 42 532 / 995 59 588 eli.rognmo@skiforbundet.no
Jan Olav Andersen Hedmark, adm.sjef 482 98 805 janolav.andersen@skiforbundet.no
Ingrid L. Afseth Hedmark, adm.konsulent 900 59 889 ingrid.afseth@skiforbundet.no 
Bernt Rusten Hordaland, adm.sjef 926 58 210 bernt.rusten@skiforbundet.no
Stig Aambø Møre og Romsdal, adm.sjef 995 09 792 stig.aambo@skiforbundet.no
Jens Erik Nilsen Nordland, adm.sjef  950 28 547 nordland@skiforbundet.no
Lars Nystadbakk   915 41 903 nordland@skiforbundet.no
Bjørn Bruvoll Nord-Trøndelag, adm.sjef 74 10 01 17 / 913 97 910 bjorn.bruvoll@skiforbundet.no
Ellie Lein Oppland, adm.sjef 977 71 953 ellie.lein@skiforbundet.no
Toril Vik  Oslo, adm.sjef 971 78 040 / 907 50 770 toril.vik@skiforbundet.no
Elisabeth Uhlig-Nordølum Oslo, adm.konsulent (vikar) 908 14 660 elisabeth.uhlig@skiforbundet.no
Tove Andersen Oslo, adm.konsulent (permisjon)    
Ingrid Narum Sogn og Fjordane, adm.sjef 926 01 421 ingrid.narum@skiforbundet.no
Erik Andresen Sør-Trøndelag, adm.sjef 72 84 49 70 / 918 24 644 erik.andresen@skiforbundet.no
Bjørn Morseth Sør-Trøndelag, rådgiver 997 67 216 bjorn.morseth@skiforbundet.no
Marie Renate Haugen Telemark og Vestfold,adm.sjef 911 55 956 marie.haugen@skiforbundet.no
Birgitte Gustavsen Troms, adm.sjef 934 14 714 troms@skiforbundet.no

NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan