Hopp til innhold

Barnas World Cup

Narvik Slalåmklubb ønsker velkommen til vårens vakreste alpinfest og sesongavslutning i Narvik. I 2023 er det 31 år siden Narvik Slalåmklubb arrangerte Barnas World Cup for første gang og vi gleder oss til en flott sesongavslutning og herlig vårskikjøring for aldersklassene U8 og yngre, U10, U12, U14, U16, Junior I-II, Senior og Para. Påmelding i Minidrett for norske løpere. Påmelding utenlandske utøvere, e-post til post@nsk.no Mer informasjon kommer!

  • Når: 28.4 - 30.04.2023
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Narvik
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.04.2023
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 45 8501 NARVIK
  • Telefon: 97157393
  • E-post: post@nsk.no
  • Kontonummer: 45201621872
  • Hjemmeside: http://www.nsk.no
  • Koordinator: Kristian Andreassen
  • TD: Karl Thomas Laupstad

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.04.2023 Klasse J U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse J U16 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse J U16 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse G U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse G U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2023 Klasse G U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse G U12 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse G U12 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2023 Klasse G U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse G U14 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse G U14 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2023 Klasse G U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse G U16 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse G U16 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse J U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse J U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2023 Klasse J U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse J U12 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse J U12 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2023 Klasse J U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse J U14 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse J U14 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.04.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 30.04.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.04.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.04.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 30.04.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.04.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.04.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 30.04.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.04.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.04.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 30.04.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.04.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.04.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 30.04.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.04.2023 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.04.2023 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 30.04.2023 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.04.2023 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.04.2023 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 30.04.2023 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.04.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.04.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 30.04.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.04.2023 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.04.2023 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 30.04.2023 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.04.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.04.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.04.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

J U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm

J U16 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm

J U16 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G

G U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Ellegård-Jacobsen, Henry Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm

G U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Ellegård-Jacobsen, Henry Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm

G U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm

G U12 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm

G U12 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G

G U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm

G U14 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm

G U14 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G

G U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm

G U16 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm

G U16 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G

G U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lehn, Edvin Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm

G U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lehn, Edvin Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm

J U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm

J U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm

J U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Herregården, Ane Vega Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm

J U12 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Herregården, Ane Vega Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm

J U12 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Herregården, Ane Vega Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G

J U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm

J U14 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm

J U14 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G

J U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fanghol-Syvertsen, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm

J U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fanghol-Syvertsen, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03
NTB