Hopp til innhold

Sparebanken Narvik Alpin Cup

Narvik Slalåmklubb ønsker velkommen til vinterens første alpine renn i Narvik, Sparebanken Narvik Alpin Cup 2023, for aldersklassene U8 og yngre, U10, U12, U14, U16, Junior I-II, Senior og Para Første lagledermøte gjennomføres som videokonferanse via Teams, torsdag 19. januar kl 21:00. Trenere/lagledere som skal delta på lagledermøte kan sendes påmelding til post@nsk.no. Det vil i tillegg bli opprettet Messenger chat, der link til møtet deles. Vi ønsker dere velkommen til en flott sportslig og sosial alpinhelg i Narvik og Narvikfjellet!

  • Når: 20.1 - 22.01.2023
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Narvik
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse G U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G U12 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G U12 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse G U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G U14 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G U14 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse G U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G U16 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G U16 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse J U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J U12 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J U12 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse J U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J U14 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J U14 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse J U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J U16 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J U16 Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 21.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 22.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 20.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 21.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 21.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 20.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 21.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 22.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 20.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 21.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 22.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 20.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 21.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Oskar Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Hienn, Ole Aleksander Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Jonas Emil Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Johan Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Tidemann Øgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Mathias Tawan Klubb Narvik Skiklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm

G U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen-Noreng, Ulrik Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Jonas Emil Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Johan Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Mathias Tawan Klubb Narvik Skiklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Widsteen, Lars Ludvig Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm

G U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Viktor Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Edward Aleksander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Theo André Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Similox, Marvin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Vetle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm

G U12 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Viktor Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Edward Aleksander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Theo André Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Similox, Marvin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Vetle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn van Dam, Luca Nordgård Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm

G U12 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Viktor Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Olsen, Edward Aleksander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Similox, Marvin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Vetle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G

G U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Baustad, Håvar Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Elde, Eskil Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm

G U14 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Baustad, Håvar Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Elde, Eskil Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm

G U14 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Baustad, Håvar Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Dahl, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Elde, Eskil Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G

G U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Henrik Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm

G U16 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Henrik Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm

G U16 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Henrik Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G

G U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Ludvig Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Evensen, Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Jesper Føre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Forn-Olsen, Theodor Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Elias Erik Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygårdsvoll, Håvard Skoland Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Theo Athit Klubb Narvik Skiklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm

G U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Ludvig Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Evensen, Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Forn-Olsen, Theodor Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Elias Erik Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leirvik, Conrad Nikolai Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Julian Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygårdsvoll, Håvard Skoland Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Jarl Bertin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Theo Athit Klubb Narvik Skiklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm

J U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Maria Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Bakkemo, Sofie Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Hofsøy, Ellinor Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Huse, Hedvig Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Alva Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen-pettersen, Sannah Marie Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Nyre, Solvei Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Parkstam, Lone Adele Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Reimers, Irene Østerballe Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Vabog, Frøydis Johanne Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn van Dam, Leana Nordgård Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm

J U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Sofie Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Alva Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen-pettersen, Sannah Marie Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Nyre, Solvei Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Parkstam, Lone Adele Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Reimers, Irene Østerballe Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm

J U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Ane Langbakk Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Hegreberg, Signe Jensen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Hienn, Elise Johanne Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Hofsøy, Annika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Kruse, Karen Granberg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Laksholm, Ragnhild Sofie Nilsen Eines Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Lundbakk, Klara Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Mosling-Berg, Hedda Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Pernille Aminda Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Rath, Mira Klára Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm

J U12 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Ane Langbakk Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Bjarmann, Saga Sofie Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Hegreberg, Signe Jensen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Hienn, Elise Johanne Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Hofsøy, Annika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Kruse, Karen Granberg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Laksholm, Ragnhild Sofie Nilsen Eines Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Lundbakk, Klara Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Mosling-Berg, Hedda Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Pernille Aminda Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Rath, Mira Klára Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm

J U12 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Ane Langbakk Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Bjarmann, Saga Sofie Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Hegreberg, Signe Jensen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Kruse, Karen Granberg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Laksholm, Ragnhild Sofie Nilsen Eines Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Lundbakk, Klara Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Pernille Aminda Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Rath, Mira Klára Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G

J U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Huse, Hennie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Vabog, Eirun Amalie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm

J U14 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Huse, Hennie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Vabog, Eirun Amalie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm

J U14 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Huse, Hennie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G

J U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm

J U16 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Mollan-Bjarmann, Tale Ameli Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm

J U16 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Mollan-Bjarmann, Tale Ameli Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G

J U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkan, Milla Andrea Forshaug Klubb Narvik Skiklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Ailis Kristine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Lotte Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Esther Elizabeth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Bertine Dyngeland Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eriksson, Emma Kjerstad Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Mari Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hofsøy, Saga Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ebba Maria Svea Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Sara Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundbakk, Iben Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Ylva Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygårdsvoll, Mathilde Skoland Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Raunholm, Una Alice Fagerjord Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Reimers, Frida Østerballe Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sagstuen, Oline Ravn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Similox, Axou Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Henie Emilie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Erla Martine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbergsen, Ariel Alice Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm

J U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bretas, Helena Victoria Prata Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bretas, Daniel Fredrik Prata Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Evelyn Helene Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Lotte Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Esther Elizabeth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Bertine Dyngeland Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eriksson, Emma Kjerstad Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Mari Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Sara Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundbakk, Iben Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Ylva Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygårdsvoll, Mathilde Skoland Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Raunholm, Una Alice Fagerjord Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Reimers, Frida Østerballe Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Similox, Axou Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Henie Emilie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Erla Martine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbergsen, Ariel Alice Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Storm Solum Klubb Bodø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Storm Solum Klubb Bodø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjarmann, Torbjørn Klubb Bodø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjarmann, Torbjørn Klubb Bodø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G

U Kvinner Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
NTB