Hopp til innhold

Bodøraketten - Slalåm

Velkommen til første dag av Bodøraketten - Slalåm. Klasser: U8 - U10 - U12 - U14 - U16 -U18

  • Når: 07.01.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bodø
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Jonathan Reichelt Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Edvardsen, Henrik Sandnes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Edvard Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Johannes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Setså, Vemund Johan Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tokle, Albert Gerhardsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnbakk, Håvard Coldevin Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Birk Duranspahic Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ådne Hunstad Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Mollan-Dokmo, Brage Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm

G 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Kasper Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerli-Johansen, Jesper Nikolai Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rohde, Eirik Arneberg Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm

G 16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 16 år Øvelse Slalåm

G 18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Storm Solum Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 18 år Øvelse Slalåm

G 8 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Ludvig Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 8 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl-Sällebrant, Einar Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 8 år Øvelse Slalåm
Navn Holmstrøm, Sebastian Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 8 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Albert Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 8 år Øvelse Slalåm
Navn Setså, Aslak Severin Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 8 år Øvelse Slalåm
Navn Tokle, Konrad Gerhardsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 8 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Sofie Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Johanna Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Ulla Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjarmann, Saga Sofie Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hegreberg, Signe Jensen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lundbakk, Klara Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Pernille Aminda Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Agnes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Sanna Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 12 år Øvelse Slalåm

J 16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Sol Kristine Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Grønbech, Celine Victoria Evjen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Mollan-Bjarmann, Tale Ameli Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 16 år Øvelse Slalåm

J 8 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundbakk, Iben Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 8 år Øvelse Slalåm
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J 8 år Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTB