Hopp til innhold

Sparebank1 Nord-Norge Ankenes Cup

Kvalik TL og HL for Nordland

  • Når: 3.2 - 05.02.2023
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Ankenes
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2023 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2023 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2023 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Tidemann Øgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Joel Tufthaug Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Joel Tufthaug Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Similox, Marvin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Vetle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Similox, Marvin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Vetle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forn-Olsen, Theodor Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Elias Erik Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leirvik, Conrad Nikolai Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Johan Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Julian Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sivertsen, Reidar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenstrand, Gabriel Eliassen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Theo Athit Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forn-Olsen, Theodor Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Keskitalo, Elias Erik Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Leirvik, Conrad Nikolai Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Mikkelborg, Johan Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Mikkelborg, Julian Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sivertsen, Reidar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Tenstrand, Gabriel Eliassen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Wensel, Theo Athit Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen-Noreng, Ulrik Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hienn, Ole Aleksander Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Jonas Emil Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Mathias Tawan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen-Noreng, Ulrik Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Lidahl, Jonas Emil Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Wensel, Mathias Tawan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Parkstam, Lone Adele Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Parkstam, Lone Adele Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Mima Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mosling-Berg, Hedda Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Mima Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofsøy, Annika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kruse, Karen Granberg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mosling-Berg, Hedda Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Mima Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kruse, Karen Granberg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Luneng, Aurora Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vabog, Eirun Amalie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Luneng, Aurora Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vabog, Eirun Amalie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Stella Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Stella Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Stella Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Evelyn Helene Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Ailis Kristine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Lotte Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Esther Elizabeth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eriksson, Emma Kjerstad Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Mari Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Raunholm, Una Alice Fagerjord Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Similox, Axou Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sivertsen, Julie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Henie Emilie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Erla Martine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Evelyn Helene Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Dahl, Ailis Kristine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Lotte Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Esther Elizabeth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Helland, Mari Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Sara Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Raunholm, Una Alice Fagerjord Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Similox, Axou Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sivertsen, Julie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Henie Emilie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Erla Martine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Lotte Håheim Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vabog, Frøydis Johanne Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Lotte Håheim Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Alva Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Vabog, Frøydis Johanne Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTB