Hopp til innhold

KM Langrenn, del 1 - søndag

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Klungsetmarka Skistadioen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 29.01.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 29.01.2023 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 29.01.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150
Start 29.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Veteran Kvinner Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 29.01.2023 Klasse Veteran menn Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunstad, Sigve Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysvoll, Daniel Hjemaas Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breivik, Audun Klubb Leirfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagerheim, Aksel Olaus Klubb Blest IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Leon Klokkerud Klubb Stokmarknes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brustad, Sivert Tømmerås Klubb Stokmarknes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grimstad, Oskar Johan Klubb Blest IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Heimstad, Birk Gangmark Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fagerheim, Erling Johannes Klubb Blest IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grimstad, Oliver André Klubb Blest IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Limstrand, Ole-Tobias Lunde Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Toreid, Njål Bragason Klubb Blest IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Langlete, Oliver Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Toreid, Trym Bragason Klubb Blest IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engan, Matheo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen-eilertsen, Haakon Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furnes, Christian Johan Leier Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osbakk, Viljar Larsen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Viktor Perez Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tande, Trygve Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Othelius Birkelund Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, Henrik Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veel-Hunstad, Luca Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Helle Skogly Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergli, Sarah Viktoria Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Botten, Vilma Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrvik, Martine Annie Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Nora Alvhilde Solberg Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furnes, Tara-Michelle Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albinussen, Matilde Tjønna Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Isabella Perez Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Ida Klubb Stokmarknes IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjærvik, Hedda Klubb Stokmarknes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb Leirfjord IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysvoll, Sofie Hjemaas Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ranberg, Sanna Skog Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Kvinner senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
NIF-EPI03, 03
NTB