Hopp til innhold

KM Langrenn, del 1 - lørdag

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Klungsetmarka Skistadioen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Veteran Kvinner Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse Veteran menn Øvelse 5 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lauransen, Theodor Hansen Klubb Finneid IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri
Navn Veel-Hunstad, Oskar Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugberg, Ellie Pettersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Hunstad, Solfrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosti, Isac Lunde Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Petter Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammerfall, Eirik Johan Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kildal, Emrik-Leonard Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Williams-Haugen, Celina Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunstad, Sigve Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kildal, Even-Nikolai Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysvoll, Daniel Hjemaas Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogen, Jonathan Hansen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Williams-Haugen, Sander Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breivik, Audun Klubb Leirfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerheim, Aksel Olaus Klubb Blest IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Leon Klokkerud Klubb Stokmarknes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Sivert Tømmerås Klubb Stokmarknes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimstad, Oskar Johan Klubb Blest IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimstad, Birk Gangmark Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerheim, Erling Johannes Klubb Blest IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimstad, Oliver André Klubb Blest IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Limstrand, Ole-Tobias Lunde Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Toreid, Njål Bragason Klubb Blest IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langlete, Oliver Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Toreid, Trym Bragason Klubb Blest IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engan, Matheo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen-eilertsen, Haakon Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Osbakk, Viljar Larsen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tande, Trygve Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Dag-Børge Haugane Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Othelius Birkelund Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veel-Hunstad, Luca Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Helle Skogly Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergli, Sarah Viktoria Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Furebotten, Runa Kristina Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrvik, Martine Annie Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Nora Alvhilde Solberg Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furnes, Tara-Michelle Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albinussen, Matilde Tjønna Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Ida Klubb Stokmarknes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjærvik, Hedda Klubb Stokmarknes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb Leirfjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lauransen, Angela Hansen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysvoll, Sofie Hjemaas Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ranberg, Sanna Skog Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB