Hopp til innhold

Sparebank 1 Nord-Norge Ankenes Cup

  • Når: 4.2 - 06.02.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ankenes
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 04.02.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 04.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 04.02.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Viktor Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Marius Paulsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Marius Paulsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Henrik Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Elias Erik Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Widsteen, Lars Ludvig Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen-Noreng, Ulrik Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Alm, Johannes Madsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Keskitalo, Elias Erik Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Wensel, Mathias Tawan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Wensel, Theo Athit Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Widsteen, Lars Ludvig Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hienn, Ole Aleksander Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Tidemann Øgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Hienn, Ole Aleksander Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mosling-Berg, Hedda Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rath, Mira Klára Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Mosling-Berg, Hedda Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Rath, Mira Klára Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hienn, Elise Johanne Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hienn, Elise Johanne Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjortskarmo, Nora Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjortskarmo, Nora Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hjortskarmo, Nora Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Maria Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Siren Alexandra Eivik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Mari Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Henie Emilie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Erla Martine Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbergsen, Ariel Alice Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Helland, Mari Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Henie Emilie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Erla Martine Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Torbergsen, Ariel Alice Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Parkstam, Lone Adele Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Parkstam, Lone Adele Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton