Hopp til innhold

Stormfjellrennet

Sonerenn for 5-7 åringene i forkant av kretsrennet. Ordinært kretsrenn fra 8 år. Klassisk. Stormfjellrennet flyttes til Bestemorenga grunnet kulde. Ellers blir opplegget som annonsert. https://stormfjell.no/

  • Når: 04.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Larsosliaar
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eiterjord, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Limstrand, Ole-Tobias Lunde Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Oda Marie Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Johanne Thorset Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeremiassen, Sonja Kjærstad Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Vilma Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02