Hopp til innhold

KM Normaldistanse, Nordland

KM 2021 normaldistanser. Nordland skikrets. Klassisk individuellstart lørdag 22. januar. Fellesstart fristil 23. januar. KM for 13 år og eldre. Sonerenn 8-13 år begge dager.

  • Når: 22.1 - 23.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: MOSJØEN
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse Veteran Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Veteran kvinner Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse Veteran kvinner Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brown, Theon Larsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Byhrø, Jens Lintho Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Drevvatn, Teodor Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Farstad, Emilian Abelsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Matias Vesterbekkmo Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lantz-Juløy, Johan Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brown, Theon Larsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Byhrø, Jens Lintho Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drevvatn, Teodor Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farstad, Emilian Abelsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Matias Vesterbekkmo Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lantz-Juløy, Johan Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breivik, Audun Klubb Leirfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Noah Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breivik, Audun Klubb Leirfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Hermann Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Noah Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byhrø, Jonas Lintho Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Drevvatn, Gabriel Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimstad, Birk Gangmark Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byhrø, Jonas Lintho Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drevvatn, Gabriel Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimstad, Birk Gangmark Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugum-Almås, Emil Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugum-Almås, Emil Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kvitnes, Magnus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lantz-Juløy, Albert Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lantz-Juløy, Albert Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Mathias Klubb Grane IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Mathias Klubb Grane IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Ludvig Skog Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Farstad, Matheo Abelsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorsell, Petter Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinje, Ulrik Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Ludvig Skog Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farstad, Matheo Abelsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Lyder Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorsell, Petter Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinje, Ulrik Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Johannes Klubb Leirfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Johannes Klubb Leirfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Jens Klubb Mosjøen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Leah Eivine Klubb Mosjøen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonsaksen, Isabel Hatlen Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Astri Lovise Klubb Leirfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorsell, Elvira Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørgård, Nora Svendsen Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinje, Nora Amalie Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonsaksen, Isabel Hatlen Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Karen Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Marie Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sorsell, Elvira Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørgård, Nora Svendsen Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vinje, Nora Amalie Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øie, Ida Aasebøstøl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stormdalshei, Ane Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lande, Eva Klubb Mosjøen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørgård, Ida Svendsen Klubb Mosjøen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Joakim Klaussen Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles

Veteran - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindseth, Johan André Klubb Drevja IL Klasse Veteran Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam