Hopp til innhold

KM - Bestemorenga AVLYST

Tverlandet IL og Innstranda IL har gleden av å ønske dere velkommen til Kretsmesterskap i Bodø den 27. og 28. februar. Denne mesterskapshelga arrangeres det KM i normaldistanser med intervallstart klassisk og langdistanser med fellesstart i fristil. KM-distansene er også renn i 3 og 4 i Nordlandscup for klassene 13-16 år. Kretsmester kåres fra 13 år (født i 2008). Vi oppretter rekruttklasse 12 år. Vi arrangerer sonerenn for løperne fra 8 år på søndag. OBS! Myndighetene har åpnet for arrangement for barn og unge. Det er derfor ikke opprettet noen klasser for seniorløperne.

  • Når: 27.2 - 28.02.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bodø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyås, Magnus Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Snefjellå, Tobias Vassvik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langlete, Oliver Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Langlete, Oliver Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragsten, Mathias Kleven Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Leander Kristigonus Markussen Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Högberg, Astrid Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Elisa Knudsen Klubb Alsvåg IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Johanne Thorset Klubb Innstranda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Vilma Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesli, Ingrid Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Oda Marie Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Emilie Sjåfjell Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyldum, Synne Langseth Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Hanne Kråkstad Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Nikolai Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
nif-epi04, 04
NTB