Hopp til innhold

Kretsrenn - 8-16 år (AVLYST)

AVLYST PGA NYE RETTNINGSLINJER FRA SKIFORBUNDET OG SENTRALE STYRINGSORGAN

  • Når: 24.01.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Klungsetmarka Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Birk Duranspahic Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaisen, Noah Vrybloed Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen-Nybakk, Noah Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokvik, Aksel Normann Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Johannes Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyås, Magnus Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesli, Magnus Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kilen, Oskar Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalkenberg, Kasper Ågheim Klubb Skonseng UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Jonas Emil Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Isak Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragsten, Mathias Kleven Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauan, Oliver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Martin Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottermo, Ask Skogstad Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollund, Sondre Romness Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundli, Mie Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauan, Hannah Sofie Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Elisa Knudsen Klubb Alsvåg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vorren, Marta Linnea Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Johanne Thorset Klubb Innstranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Irgens, Jenny Krykken Klubb Valnesfjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalkenberg, Rikke Bolstad Klubb Skonseng UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Sunniva Vrybloed Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fauli, Lilja Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundli, Alva Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mannsåker, Olea Solli Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bood, Evalinn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Nora Alvhilde Solberg Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Furnes, Tara-Michelle Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyldum, Synne Langseth Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB