Hopp til innhold

Accountor Nord-Norge junior cup 2 (UTSATT)

På grunn av nye strengere retningslinjer fra regjeringen, som presiserer at arrangement med deltagere fra flere kommuner utsettes, må dessverre cup-helgen i Fauske 23. - 24. januar utsettes. Vi kommer tilbake med informasjon og ny dato for arrangementet. Se hjemmeside for mer info: http://ski.fauske-il.no/ OBS!! TEKNISK FEIL I SENIORKLASSENE! FRISTIL FOR ALLE KLASSER PÅ SØNDAG!!

  • Når: 24.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Klungsetmarka Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Hanne Kråkstad Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Nikolai Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB