Hopp til innhold

Nordlandscup

Rennet arrangeres på ACR ved Storforshei. Frist påmelding innen 8/12 2020, ikke mulig å etterpåmelde. Viktig at alle leser renninvitasjonen nøye, herunder knyttet til smitteverntiltak. Starttidspunkt kan bli endret Flott hvis alle sjekker årsklasse utøveren registreres i minidrett ved påmelding.

  • Når: 12.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Mo i Rana
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse Åpen klasse Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 12.12.2020 Klasse Åpen klasse Øvelse 5 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås-Haugum, Ulrik Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagerli, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Byhrø, Jonas Lintho Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahle, Filip Yttervoll Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugum-Almås, Emil Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimstad, Birk Gangmark Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestvold, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Fredrik Fredriksen Klubb Mo Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvitnes, Magnus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstad, Amund Klubb Mo Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal-Østvik, Leo Klubb Mo Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergli, Iver August Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerli, Julian Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lantz-Juløy, Albert Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Loe, Aksel Carlsen Klubb Stålkameratene IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassvik, Aksel Wikran Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalkenberg, Kasper Ågheim Klubb Skonseng UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byhrø, Jens Lintho Klubb Mosjøen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lantz-Juløy, Johan Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonsaksen, Isabel Hatlen Klubb Mosjøen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorsell, Elvira Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stormdalshei, Ane Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalkenberg, Rikke Bolstad Klubb Skonseng UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Kristine Sandstedt Klubb Skonseng UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalkenberg, Rikke Bolstad Klubb Skonseng UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storholm, Live Andrea Grunnvåg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svidal, Mari Olsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vonstad, Freidis Steinmo Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Westman, Otine Athea Løkås Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Hanne Kråkstad Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Skonseng UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolåsæter, Noah Aronsen Klubb Skonseng UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Snefjellå, Eirik Andreas Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB