Hopp til innhold

Tverlandsrennet - lokalt renn

Tverlandsrennet avlyses som et kretsrenn i henhold til gjeldende retningslinjer. Det vil imidlertid gjennomføres et renn for barn og junior-løpere fra Bodø kommune. Tverlandsrennet går i klassisk stil med intervallstart. Egen rekruttklasse med start fra kl. 13.30.

  • Når: 20.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lysløypa i Hopen, Tverlandet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 20.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 20.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 20.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 20.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Emrik Duranspahic Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stafsnes, Petrine Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helskog, Oscar Fretheim Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Higraff, Vilja Sophie Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoseth, Ine Viktoria Hetzler Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Sonja Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Oda Sofie Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knudsen, Sigve Olai Klubb Innstranda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedregård, Linnea Landbakk Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedregård, Fillip Landbakk Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen-Nybakk, Jonas Klubb Innstranda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Leah Sofia Hanssen Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Lovise Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skålbones, Theodor Solli Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bådsvik, Adrian Storvoll Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eiterjord, Johan Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetzler, Sebastian August Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeremiassen, Sonja Kjærstad Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klaudiussen, Sanna Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Eva Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Leah Sofia Hanssen Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandnes, Jonas Emilian Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sevatdal, Agnes Stensland Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stafsnes, Aurora Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokvik, Eila Elvine Konstanse Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wolden, Liam Heimdal Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyås, Martin Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Birk Duranspahic Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Jakob Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen-Nybakk, Noah Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokvik, Aksel Normann Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsgård, Jonatan Nordnes Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wolden, Noah Heimdal Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øyås, Magnus Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke-Hansen, Julian Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engholm-Holmeslet, Olav Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsli, Håkon-Andreas Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Adam Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hartz-Ressem, Eugen Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Linus Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke-Hansen, Jesper Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dragsten, Mathias Kleven Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eiterjord, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klaudiussen, Ole Kristian Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Martin Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Leander Kristigonus Markussen Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottermo, Ask Skogstad Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overaa, Lukas Raanes Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wika, Johannes Kristoffer Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetzler, Sarah Adine Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvalvåg, Ella Josefine Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Andrine Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Johanne Thorset Klubb Innstranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Sunniva Vrybloed Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaspersen, Ella Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Emilie Sjåfjell Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Emilie Sofie Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjelstad, Linnea Malin Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Vilma Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Higraff, Elise Petrine Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Oliva Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Oda Marie Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mørkved, Oda Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skålbones, Sarah Solli Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB