Hopp til innhold

Vesterfjellrennet

Kretsrenn i klassisk stil

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: KORGEN
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 19.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 19.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Rekrutt Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Åpen klasse kvinner Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170
Start 19.01.2020 Klasse Åpen klasse menn Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drevvatn, Gabriel Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestvold, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Oliver Liam Dypaune Klubb Drevja IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Olav Tangen Klubb Drevja IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottermo, Leon Sagmo Klubb Korgen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassvik, Aksel Wikran Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Viljar Efraim Klubb Åga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drevvatn, Teodor Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Andreas Eriksen Klubb Drevja IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottermo, Lyder Sagmo Klubb Korgen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Vetle Johansen Klubb Åga IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tuven, Sondre Fjeldavli Klubb Korgen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Emma Linnea Klubb Drevja IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tuven, Oda Fjeldavli Klubb Korgen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenhaug, Marthe Elena Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vonheim, Lena Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Tuva Emilie Klubb Drevja IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolstad, Pia Aurora Klubb Drevja IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krutådal, Wilma Klubb Korgen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lenningsvik, Martine Klubb Korgen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Astri Lovise Klubb Leirfjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorsell, Elvira Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaspersen, Doris Stien Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storvoll, Isak Martinsønn Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lenningsvik, Petter Klubb Korgen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kalås, Trond Kenneth Larsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vilhelmsen, Alv Arne Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Rekrutt - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krutådal, Josefine Klubb Korgen IL Klasse Rekrutt Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatshaug, Oscar Andreas Dypaune Klubb Drevja IL Klasse Rekrutt Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Rekrutt Øvelse 1 km klassisk
Navn Vonheim, Linnéa Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Rekrutt Øvelse 1 km klassisk
Navn Vonheim, Synne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Rekrutt Øvelse 1 km klassisk

Åpen klasse menn - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steinmo, Martin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Åpen klasse menn Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatshaug, Martin Klubb Drevja IL Klasse Åpen klasse menn Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI01, 01
André Marton Pedersen