Hopp til innhold

Heimhugdilten

Kretsrennet vil foregå i lysløypa på Russånes. Rennet vil gå i fristil. Premieutdeling og garderobefasiliteter i lagets ungdomshus. Vi vil også ha rekrutterings klasser fra 5 år.

  • Når: 22.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Heimhug
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 22.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Petra Elvine Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesen, Alvar Johan Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Rånes-Hansen, Theis Leander Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Edel Kristine Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Isak Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kilen, Oskar Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundal, Theodor Klubb Skjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragsten, Mathias Kleven Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Joar Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Anders Hasselbergsen Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette-Johansen, Maja Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Malin Hasselbergsen Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rånes, Ronja Nordvik Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Guro Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Irgens, Jenny Krykken Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundal, Linnea Klubb Skjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albinussen, Elise Tjønna Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Sofie Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Jenny Sofie Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Klette-Johansen, Thea Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rånes, Sandra Nordvik Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Amalie Elise Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjønna, Matilde Albinussen Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Vegar Andre Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01