Hopp til innhold

Sparebanken Narvik Alpin Cup

Narvik Slalåmklubb ønsker velkommen til sesongens første terminfestede renn. Rennet gjelder for aldersgruppene U8, U10, U12, U14, U16, Junior og Senior. For aldersgruppene U14 og U16 er dette et av sesongens kvalikrenn til Telenorlekene (U14) og Hovedlandsrenn (U16). Det skal kjøres følgende grener: Slalåm, Storslalåm og Super-G, i tillegg vil det bli arrangert Aktivitetsløype for de yngste årsklassene. Velkommen til en flott sesongåpning i Narvik!

  • Når: 13.12 - 15.12.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Narvik
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.12.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.12.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 13.12.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.12.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.12.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 13.12.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.12.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.12.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 13.12.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.12.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.12.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 13.12.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.12.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.12.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 13.12.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.12.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.12.2019 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Felix Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Felix Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Felix Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Marius Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Joel Føre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Marius Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Joel Føre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Johan Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygårdsvoll, Johannes Elias Gule Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lindqvist, Frida Nordgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindqvist, Frida Nordgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lindqvist, Frida Nordgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holt, Mille Jansen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Holt, Mille Jansen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygårdsvoll, Mathilde Skoland Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rath, Mira Klára Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
André Marton Pedersen