Hopp til innhold

Alsvågrennet 2020

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Laksravegen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

  • Adresse: v/ Tommy Nordeng 8432 ALSVÅG
  • E-post: tommy@nordeng.no
  • Kontonummer: 46480952715
  • Rennleder: Tommy Wessel Nordeng

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertheussen, Amund Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimstad, Oskar Johan Klubb Blest IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haughom, Isak Klubb Alsvåg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagesen, Gabriel Hobbelstad Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerheim, Erling Johannes Klubb Blest IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimstad, Oliver André Klubb Blest IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toreid, Njål Bragason Klubb Blest IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hessen, Eirik Ole Klubb Stokmarknes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langlete, Oliver Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toreid, Trym Bragason Klubb Blest IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulriksen, Silje Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Undeberget, Petter Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklestad, Olav Sørdahl Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagesen, Vetle Hobbelstad Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklestad, Isak Sørdahl Klubb Alsvåg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygård, Christian Elias Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tetlie, Helmer Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tetlie, Edvard Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molund, Trinius Sletten Klubb Stokmarknes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Elisa Knudsen Klubb Alsvåg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklestad, Anna Sørdahl Klubb Alsvåg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård-Karlsen, Emma Kristine Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alpøy Tønseth, Ann Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langedal, Erik Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Kjell Arne Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Pedro Lemos